fbpx

Drogi Gościu!

Nowy Rok – wielkie zmiany!
W naszym Hotelu trwają prace remontowe nad modernizacją strefy basenowej oraz SPA, w związku z tym hotel będzie nieczynny do 23.05.2019. Już niebawem nasi Goście będą mogli cieszyć się doskonałym relaksem i wypoczynkiem, które zapewnią: nowoczesny kompleks basenowy, z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową oraz sześcioma gabinetami Spa.
Zapewniamy, że indywidualny charakter naszego obiektu stanie się jeszcze bardziej wyrazisty i dostrzegalny. Zmiany w Hotelu Podklasztorze z pewnością przypadną do gustu wszystkim naszym Gościom.
Otwieramy Hotel już w maju. Nowa strefa basenowa oraz SPA & WELLNESS dostępna będzie dla Gości w III kwartale 2019 r.

zamknij

Największe SPA w województwie łódzkim, czyli co czeka nas w przyszłości!

Zabytkowy Hotel Podklasztorze, należący do sieci Best Western, mieszczący się w dawnym Opactwie Cystersów rozpoczął projekt unijny, który obejmie modernizację i przebudowę strefy Wellness i Spa, a także całego poddasza obiektu, w którym znajdują się między innymi: sala konferencyjna, siłownia, dziecięca sala zabaw czy biura hotelu. Pojawi się także wiele ułatwień dla osób niepełnosprawnych.

Na prezentacji projektu zebrali się między innymi członkowie piotrkowskiego starostwa. Sekretarz powiatu, a także wiceburmistrz Sulejowa są bardzo zadowoleni z projektu, i mają nadzieję, że doprowadzi on do rozwoju nie tylko hotelu, ale także całego otoczenia i województwa.

Nowoczesna strefa SPA zaprojektowana została przez biuro C13 Architektura Stosowana. W aranżacji dominował będzie kamień, szkło oraz drewno. Zachowany zostanie historyczny charakter, jednak będzie on łączył się z poczuciem luksusu i wygody. Rozbudowana strefa stanie się jedną z największych w Polsce, będzie liczyła około 1000 metrów kwadratowych. Zastosowanych zostanie również wiele nowoczesnych rozwiązań i atrakcji. Jedną z nich będą na pewno “natryski wrażeń”, czyli gra kolorowym światłem i dźwiękiem pod prysznicami, a także wyjątkowa “rzeka” po której kamieniach przechodzić będziemy bosymi stopami, opryskiwani z dysz ściennych, raz zimną, a raz ciepłą wodą.

Goście hotelu będą mogli korzystać również z rozbudowanej strefy saun, gdzie pojawi się między innymi sauna miodowa, czy błotna. Powstanie także pierwszy w Polsce gabinet masażu “wave balance”, oraz tężnia solankowa wraz z kabiną do floatingu. Floating polega na pływaniu, podobnym do lewitacji, w solance przy relaksującej muzyce. Będzie to świetna odskocznia dla zabieganych czy miejsce na weekend dla nowożeńców.

Filozofia nowego SPA nawiązywać będzie do zielarstwa i winiarstwa, czyli elementów, którymi zajmowali się dawniej cystersi. Głównie jednak, będzie się skupiać na apiterapii, czyli leczeniu miodem i innymi produktami pszczelimi, np. propolisem czy pyłkiem kwiatowym. Wosk pszczeli ma szerokie zastosowanie w kosmetyce jako składnik wielu kremów, maseczek czy maści. Wszystko to, dzięki wdrażanym w okolicy inkubatorom pszczelarskim.

W sąsiedztwie strefy Wellness i Spa, powstanie mały, historyczny browar, który już kiedyś tam funkcjonował. Będzie to kolejny ukłon w stronę cystersów, który uprzyjemni pobyt gościom hotelowym i powiększy znajdującą się tam restaurację. Jak więc można zobaczyć na wizualizacjach, a także usłyszeć w wypowiedziach dyrektora hotelu, Radosława Groblewskiego, obiekt zyska nową jakość i stanie się jednym z ciekawszych miejsc w regionie. Będzie to idealny hotel na konferencje, a także rodzinny wyjazd.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Wakacje nad Zalewem Sulejowskim w Best Western Plus Hotel Podklasztorze

Magiczne wakacje 2019 w Best Western Hotel Trybunalski

Zobacz więcej

Dla nowożeńców

Podróż poślubna to idealna okazja by pozwolić sobie na coś wyjątkowego. Nie szukaj daleko, szczęście jest tak blisko.

Zobacz więcej

Weekend z Przyjaciółką

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze zaprasza na weekend z przyjaciółką

Zobacz więcej

HONEY SPA

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze w niepowtarzalnym klimacie kompleksu cysterskich budowli serdecznie zaprasza na Miodowe spa dla dwojga

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast

FreshMail.pl