Niezapomniany wyjazd integracyjny – daj pracownikom wspaniałe wspomnienia

Wyjazdy integracyjne dla pracowników, cieszą się coraz większą popularnością. Są świetną okazją do poznania się z innej niż służbowej strony. Sprzyjają zacieśnianiu relacji i odpoczywaniu od sztywnych, korporacyjnych zasad. Jest to bardzo istotne, szczególnie w dużych firmach, w których osoby z różnych filii nigdy się nie spotkały, mimo, że np. codziennie wymieniają się mailami. Taki wyjazd często połączony jest ze szkoleniem. Warto postarać się, aby po wykładach, pracownicy mieli możliwość skorzystania z różnych atrakcji i aktywności. Jak zorganizować delegację, która zapewni podwładnym wspaniałe wspomnienia i jeszcze większą motywację do pracy?

Plan kosztów

Decyzja o organizacji wyjazdu integracyjnego, powinna być poprzedzona analizą budżetu i zaplanowaniem, ile pieniędzy firma jest w stanie przeznaczyć na takie wydarzenie. Od tej kwestii zależy cel podróży, różnorodność atrakcji oraz ilość dni. Powinniśmy przewidzieć również dodatkowe koszty, które czekają nas już na miejscu, aby nie obciążać nimi podwładnych. Musimy zaplanować także ubezpieczenie dla każdego z chętnych na wyjazd, szczególnie jeśli będzie możliwość uprawiania sportów.

Hotel na wyjazd integracyjny

Wybór destynacji, jest jedną z najważniejszych kwestii dotyczących wyjazdu. Integracja wcale nie musi odbywać się w innym mieście niż siedziba firmy, jednak zmiana otoczenia, pomoże pracownikom zrelaksować się i lepiej bawić. Dobrym pomysłem jest rozeznanie się w ofertach hoteli dla firm. Najlepiej tych, położonych blisko łona natury, np. w górach, nad morzem, czy niedaleko jeziora. Ważne, aby zwrócić uwagę, czy hotel wybrany na wyjazd integracyjny, oferuje salę konferencyjną odpowiedniej wielkości, oraz dodatkowe atrakcje, np. miejsce do rozpalenia ogniska lub grilla, basen czy boisko do gry w siatkówkę.

Plan wyjazdu

Po pierwsze, musimy ustalić w jaki sposób pracownicy dostaną się w wybrane przez nas miejsce. Własnymi samochodami, czy jednak wynajętym autokarem lub pociągiem, a może samolotem? Ważne również, aby wybrać odpowiednią datę. Nie powinniśmy organizować wyjazdu na początku miesiąca, jeśli wtedy wszyscy mają dużo pracy. W okolicy świąt czy długich weekendów, a także w okresie urlopowym, frekwencja również może nie dopisać, ponieważ wiele osób ma wtedy swoje prywatne plany.

Wybór atrakcji

Musimy również pamiętać, aby zorganizować część rekreacyjną, nawet jeśli wyjazd ma charakter szkoleniowy. Może to być zwiedzanie okolicy, uprawianie sportów wyczynowych, wypoczynek na plaży czy łonie natury, paintball i wiele innych. Wszystko zależy od tego, co do zaoferowania ma hotel konferencyjny, a także okolica którą wybierzemy. Dobrze wybrać atrakcje, które uprawia się zespołowo, to pozwoli na lepsze zapoznanie się współpracowników. Dużą popularnością na tego typu wyjazdach cieszy się wspólne grillowanie czy palenie ogniska. Zimą ciekawą atrakcją są także kuligi.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017