Nowości w naszym Spa

Oderwij się od zgiełku miasta i wjedź do cysterskiego ogrodu pełnego organicznych składników i roślinnych woni.
Niech twoja skóra poczuje bogactwo Natury, a dotyk, aromaterapia i relaksująca muzyka niech ukoją twoje zmysły.

Zima w pełni, a my przygotowaliśmy kilka nowych propozycji spędzenia czasu w SPA&WELNESS w BW Plus Hotel Podklasztorze; zabiegi oparte na kompozycji naturalnych i organicznych kosmetyków z kompozycją ziół z pobliskich łąk, miodu z okolicznych pasiek i lawendy z hotelowego ogródka….a wieczorem czarka pitnego miodu przy iskrzącym ogniu w hotelowym kominku lub romantyczna kolacja we dwoje w restauracji Miód i Wino.

Niedługo Walentynki, Dzień Kobiet warto zastanowić się, jaki prezent sprawić bliskiej nam kobiecie, mamie, siostrze, przyjaciółce; może pakiet zabiegów regenerująco-odżywczych na twarz na bazie organicznych kosmetyków marki Clochee, masaże, kąpiele, romantyczne chwile we dwoje lub skoncentrowanie się wyłącznie na sobie- wybór należy do Ciebie i będzie na pewno trafionym prezentem dla każdego.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017