Weekend z jogą Selflove

Weekend relaksu w XII wiecznym Opactwie Cystersów

HB – Śniadanie i obiadokolacja min. 2 noce 1-3 lipca 2022

WEEKEND Z JOGĄ

Selflove

To już kolejny weekend, w którym zapraszamy Państwa do „zanurzenia się” w siebie i oderwania od codzienności podczas jogowych sesji. Poprzez ruch, medytację i oddech na nowo zregenerujesz swoje ciało, pobudzisz umysł i ukoisz ducha. Hotel Podklasztorze to sprawdzone miejsce relaksu.

Zarezerwuj już teraz!*

Zobacz Harmonogram wydarzenia

Dlaczego pobyt w Hotelu Podklasztorze?

 • Poczuj się bezpiecznie: z daleka od tłumów wielkich miast
 • Odpocznij na łonie natury, na terenie dawnej Puszczy Pilickiej, nad rzeką, 10 minut spacerem od Zalewu Sulejowskiego
 • Aktywnie spędzaj czas
 • Poczuj niezwykły klimat XII-wiecznego Opactwa Cystersów
 • Podziwiaj zabytkowy kościół św. Tomasza Kantauryjskiego widoczny z okien hotelowego pokoju

 


Chcesz otrzymać nasze specjalne oferty z promocjami
i wiedzieć co u nas się dzieje?

Zapisz się do newslettera i zyskaj dostęp do najlepszych ofert!W pakiecie przygotowaliśmy dla Ciebie:

 • Zakwaterowanie w dormitoriach, superiorach i apartamentach*
 • Śniadania ze specjałami kuchni regionalnej: pieczywem własnego wypieku, miodami z sąsiedniej pasieki, świeże owoce
 • Obiadokolacje w formie wyjątkowych bufetów, w których każdy znajdzie coś dla siebie, w tym specjały kuchni wegańskiej jak i wegetariańskiej(pobyt zaczyna się obiadokolacją w dniu przyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu)
 • Dostęp do nowoczesnej strefy Wellness, który obejmuje mi.in. wstęp na basen wyposażony w leżanki z masażami, Jacuzzi, Brodzik, Łaźnie Klasztorne
 • Happy hours w Monasterium Spa & Wellness

Specjalne atrakcje:

 • Czekają Cię 3 sesje 1,5 godzinne jogi. W tym:
  – powitanie dnia porannym napojem bogów
  – seans jogi z elementami praktyki oddechu Pranajama
  – wieczorne warsztaty jogi z elementami medytacji i relaksacji prowadzonej
 • Indywidualne konsultacje jogowe
 • Elementy jogi twarzy i yin jogi
 • Koncert gongów i mis
 • Powitalne „złote mleko” dla każdego uczestnika
 • Wspólne posiłki, pełne rozmów i śmiechu
 • Moc pozytywnej energii

Prowadząca:
Tosia, Iwona Kanigowska-Grajewska z wykształcenia animator kultury, oraz doradca zawodowy i polityk socjalny. Z powołania joginka, nauczycielka jogi, medytacji i relaksacji oraz technik oddechowych (pranajam). Jest dyplomowanym instruktorem sportu o specjalizacji Hatha Joga. Cały czas się rozwija i uczy, by móc dzielić się wiedzą i zarażać jogą coraz więcej osób. Dyplomowana nauczycielka Joga pre i postnatalna. W każdym dostrzega światło i piękno, głęboko wierzy w dobro człowieka. W pełni oddana swojej pasji-pracy, niekonwencjonalna, odpowiedzialna, i pełna entuzjazmu.

Tosia o sobie:
„Dzielę się wiedzą, że joga to źródło, z którego każdy bez względu na wiek, płeć, ilość posiadanych kilogramów, może czerpać na wiele sposobów. Joga to samo dobro, przyjdź i bierz garściami by uzdrowić swoje ciało, wyciszyć niespokojny umysł i odnaleźć harmonię. Namaste.”


Sprawdź, jakie atrakcje znajdziesz w okolicy Hotelu Podklasztorze i ciesz się każdą chwilą pobytu w wyjątkowym otoczeniu Zalewu Sulejowskiego!


Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy – polecamy nasze pakiety z wyjątkowymi ofertami. Skontaktuj się naszym Działem Rezerwacji, aby zarezerwować pobyt.


Zarezerwuj już dziś

695 320 485 lub 44 610 24 00

e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

lub

Zarezerwuj już teraz online!


Zobacz opinie naszych Gości i zarezerwuj swój pobyt już dziś:

Klimatyczny hotel, miła obsługa, dobre śniadanie, strefa spa z 5 gwiazdkowca, pokoje standard nie za duże ale to dawny klasztor więc tak miało być ? na miejscu dobra restauracja z własnym browarem

Robert_kow , opinia na booking.com

Klimat obiektu jest niepowtarzalny – stworzenie hotelu w niegdysiejszym klasztorze jest strzałem w dwudziestkę (nawet nie dziesiątkę!). Fantastycznie zmodernizowana strefa Wellness – basen z wieloma atrakcjami wodnymi, wygodne leżaki. Sauny, ścieżka wrażeń (nieoczywiste, a świetne!) + perfekcyjnie wyciszone SPA z cudną atmosferą. Zdecydowanie polecam na wypoczynek, szczególnie w tygodniu!

Kamil Maroszek, opinia na google.com

 


Spotkajmy się w Hotelu Podklasztorze!

Hotel Podklasztorze zastrzega sobie zmianę ceny – oferta ograniczona czasowo!
Zakres usług zawartych w pakiecie oraz forma ich świadczenia uzależniona jest od obowiązujących obostrzeń nałożonych na obiekty hotelowe w trakcie trwania epidemii covid-19. W związku z powyższym możemy nie możliwości zrealizować wszystkich usług wyszczególnionych w pakiecie

Możliwość opłacenia części pobytu bonem turystycznym

 • Informacje Praktyczne
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej w ramach dostępności za dodatkową opłatą.
  • Parking Hotelowy znajduje się za hotelem około 200 m. Istnieje możliwość podjechania bezpośrednio pod recepcję i wypakowania bagaży.
  • Niewykorzystanie jakiegokolwiek świadczenia podczas pobytu, jak również jego skrócenie nie powoduje zwrotu pieniędzy.
  • Dokonując rezerwacji i wpłacając przedpłatę Gość oświadcza, że zapoznał się i akceptuje wszystkie informacje zawarte w opisie pakietu.
  • Świadczenia zawarte w pakiecie stanowią integralną całość i nie ma możliwości dokonania osobnej wyceny lub zamiany.
  • Prosimy o zgłoszenie specjalnych diet (bezglutenowej, bezlaktozowej i innych) podczas potwierdzenia rezerwacji
  • W związku z trwającym stanem epidemicznym dostępność poszczególnych usług może podlegać ograniczeniom wynikającym z aktualnych restrykcji rządowych i decyzji hotelu.
 • Dokumenty finansowe

  Zgodnie z art. 106b ust. 5 ustawy o VAT w przypadku, gdy będą Państwo chcieli otrzymać fakturą VAT  do zamówienia/rezerwacji należy o tym fakcie poinformować nas w trakcie dokonywania rezerwacji. Prosimy o podanie danych na jakie ma być wystawiona faktura wraz z podaniem numeru NIP. Tylko w przypadku umieszczenia przez nas numeru NIP na paragonie będą Państwo mogli otrzymać fakturę VAT. Brak podania numeru NIP w trakcie dokonywania rezerwacji uniemożliwi wystawienie faktury VAT  w późniejszym terminie.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017