Podaruj sobie najpiękniejszy weekend w SPA

Praca, codzienne obowiązki i ciągły pośpiech – to wszystko sprawia, że czujesz zmęczenie i brak motywacji. Marzysz, aby wreszcie znaleźć dla siebie czas i podarować sobie odrobinę relaksu. Podpowiadamy, jak i gdzie spełnić te marzenia.

Odkryj hotel i SPA w malowniczym krajobrazie

Piękna przyroda, jaka otacza zalew Sulejowski, hotel, w którym harmonijnie łączy się odległa przeszłość z nowoczesnymi udogodnieniami, to jedne z bardzo wielu weekendowych atrakcji, jakie czekają na Ciebie w pobliżu Łodzi i Warszawy. A to dopiero początek. Otwórz szeroko oczy i zobacz, jak z bujnej zieleni wyłaniają się monumentalne, średniowieczne mury, w których możesz spędzić swój wymarzony weekend w SPA. Jak odkryć to bajkowe miejsce? Hotel Podklasztorze szybko znajdziesz, wpisując w wyszukiwarce hasła: hotel, SPA, Łódź.

Wycisz się i zrelaksuj

Do hotelu Podklasztorze najszybciej dotrzesz z takich miast, jak Łódź, Warszawa i Piotrków Trybunalski. W położonych w dolinie rzeki Pilicy średniowiecznych murach, w których mieściło się dawniej opactwo Cystersów, odkryjesz jedno z najatrakcyjniejszych SPA. To właśnie w tym miejscu możesz podarować sobie najpiękniejsze chwile, wspaniale odpocząć i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Dzięki wyszukanym i dostosowanym do Twoich potrzeb zabiegom pielęgnacyjnym wyciszysz się, ukoisz swoje zmysły i zniwelujesz uczucie stresu. Regenerujące masaże sprawią, że poczujesz się niepowtarzalnie lekko i wyjątkowo pięknie.

W hotelowym SPA zachwycisz się wspaniałym aromatem naturalnych kosmetyków, których podstawowym składnikiem są cenne zioła. Ale nie tylko. Możesz skorzystać też z atrakcyjnej oferty odprężającej kąpieli z czarką naturalnego miodu, zdecydować się na masaż ciepłym miodem lub na wymarzony dla ciała i zmysłów miodowy peeling. W czasie każdego z tych wyszukanych zabiegów poczujesz cudownie słodki zapach złocistej substancji pochodzącej z pobliskiej Pasieki Cystersów.

Korzyści z czasu spędzonego w strefie Wellness & SPA

W strefie Wellness & SPA w hotelu Podklasztorze skorzystaj z cudownej kąpieli w przestronnym basenie. Przyjemną i relaksującą dla ciała i umysłu atmosferę odkryjesz, kiedy wybierzesz się do sauny fińskiej i skorzystasz z seansu zapachowego z olejkami eterycznymi. Cudowny zapach poprawi Twoje samopoczucie. Pamiętaj, że każdy pobyt w saunie ma pozytywny wpływ na Twoje zdrowie. Dzięki wysokiej temperaturze Twoje mięśnie przyjemnie się rozluźniają i poprawia się krążenie krwi. Dodatkowo wzmacniasz odporność, która chroni Cię przez długi czas przed infekcjami dróg oddechowych. Jeśli regularnie korzystasz z sauny, to szybko zauważysz, że Twoja skóra ma w sobie więcej blasku, jest bardziej elastyczna i optymalnie nawilżona.

 

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017