Podpowiadamy, gdzie spędzić niezapomniany weekend

Pragniesz choć na chwilę uciec poza miasto, aby odpocząć i nabrać nowych sił do dalszej pracy. Dobrym rozwiązaniem będzie wyjazd na weekend do SPA. Łódzkie województwo ma dla Ciebie specjalną ofertę, dzięki której przeżyjesz najpiękniejsze chwile w wymarzonym miejscu na ziemi.

Hotel z zapierającymi dech w piersiach widokami

Podaruj sobie i swoim bliskim niezapomniany weekend wśród zieleni i średniowiecznych zabytków. Dodaj do tego jeszcze luksusowy hotel, SPA. Okolice Łodzi to czarujące miejsca, w których wszystko jest możliwe. To właśnie tu masz szansę delektować się pięknem natury i zamieszkać przez weekend w XII-wiecznych murach, w których mieści się dziś ekskluzywny hotel z nowoczesną strefą SPA & Wellness.

Postaw na niezapomniane przeżycia

Jeśli pragniesz przeżyć niezapomniane chwile, to warto przyjechać choć na weekend do miejsca, gdzie znajdziesz bogato wyposażoną strefę SPA & Wellness i hotel z basenem. Łódzkie krajobrazy, na które składają się niezwykła przyroda i zatopione w niej monumentalne średniowieczne mury dawnego opactwa Cystersów, dają Ci jedyną i niepowtarzalną szansę na przeniesienie się w czasie. Te romantyczne miejsce oddalone jest o 120 km od Warszawy i znajduje się w niewielkiej odległości od Łodzi.

Zatrzymaj czas i zapomnij o troskach

W stylowo urządzonym hotelu poczujesz niesamowitą atmosferę, którą tworzy harmonijne połączenie elementów nowoczesnego designu z historyczną architekturą. W pełnych słońca przestrzeniach poczujesz się naprawdę swobodnie. W hotelowym pokoju znajdziesz wszystkie udogodnienia, jakich w danej chwili potrzebujesz. W stylizowanych wnętrzach restauracji zasmakujesz dań z kuchni staropolskiej lub regionalnej. Oprócz tradycyjnych potraw w menu znajdziesz także dania wegetariańskie, bezglutenowe i specjalną ofertę dań dla dzieci.

Zrelaksuj się w nowoczesnej strefie SPA & Wellness

Luksusowe wyposażenie pokoju i panująca w hotelu wyjątkowo gościnna atmosfera pozwoli Ci szybko zapomnieć o codziennych troskach. Jednak największe ukojenie dla swoich zmysłów i ciała odkryjesz w nowoczesnej strefie SPA & Wellness. Cudownie odpoczniesz i zrelaksujesz się, korzystając z kąpieli w kompleksie basenowym, przestronnym jacuzzi i basenie floatingowym. Możesz odetchnąć pełną piersią w tężni solankowej lub w saunie fińskiej. Zregeneruj swoje siły, zapomnij o stresie i poczuj się pięknie dzięki masażom pleców gorącymi kamieniami lub regenerująco-odżywczym zabiegom Clochee. W SPA znajdziesz o wiele więcej zabiegów, które idealnie dopasują się do Twoich indywidualnych potrzeb.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017