fbpx

Pomysł na weekend blisko Warszawy. Hotel z atrakcjami dla dzieci i całej rodziny. Jak wybrać?

Weekend czerwcowy tuż przed nami, a wakacje zbliżają się wielkimi krokami. I tutaj nasuwa się pytanie: Jak spędzić ten wolny czas? Niektórzy uciekają od zgiełku miasta, niektórzy w leśne zacisze, a jeszcze inni szukają relaksu nad jeziorem.

Weekendowy wypad z rodziną w centrum Polski. Czemu nie?

Weekend czerwcowy tuż przed nami, a wakacje zbliżają się wielkimi krokami. I tutaj nasuwa się pytanie: Jak spędzić ten wolny czas?  Niektórzy uciekają od zgiełku miasta, niektórzy w leśne zacisze, a jeszcze inni szukają relaksu nad jeziorem. Mimo wszystko, najważniejszym jest spędzić czas z rodziną. Po co wybierać się za morze w odległe, nieznane miejsca, które nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, gdy w samym centrum Polski znajdziemy wszystko czego nam trzeba.  Na terenie majestatycznego Opactwa, znajduje się hotel nad jeziorem, blisko lasu, który wydaje się być idealnym miejscem na odpoczynek z dala od wielkiego miasta.

Jak wybrać najlepszy hotel dla całej rodziny?

Przede wszystkim powinniśmy wybrać hotel, w którym będziemy czuli się  jak w domu. Dzieci będą miały swój własny, bezpieczny kąt, w którym zabawa nigdy się nie kończy, a rodzice miejsce gdzie odpoczną od pracy. Hotel przyjazny rodzinie, charakteryzuje się tym, że nie sposób się w nim nudzić. Warto wybrać miejsce z przestronnym placem zabaw na świeżym powietrzu, salę zabaw z atrakcjami dla dzieci np. Figlarium z podłogą interaktywną oraz małpim gajem. Dużym plusem jest również możliwość skorzystania z basenu z wyodrębnioną strefą dla dzieci. Niektóre obiekty mają  również własne zwierzątka, którymi Najmłodsi Goście mogą się opiekować.

Dla rodziców warto wybrać hotel ze SPA i opcją animatorki dla dzieci. Jednym z takich obiektów, zlokalizowanych blisko Warszawy jest hotel Podklasztorze w XII-wiecznym Opactwie Cystersów. Tylko tutaj rodzice w czasie zabaw dzieci w bogato wyposażonej strefie zabaw, mogą skorzystać z zabiegów SPA w Monasterium SPA & Wellness: pierwszego klasztornego SPA w Polsce. Zabiegi SPA oparte są na bazie naturalnych składników, z których czerpali zakonnicy. Na uwagę zasługuje oczyszczający rytuał Miodowej Symfonii i Lawendowe Łąki, o głęboko relaksujących właściwościach. Cała rodzina może wspólnie spędzić aktywnie czas na basenie lub w siłowni. A wszystko to  zaledwie 150 km od Warszawy.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Weekendowa podróż w czasie

Niezapomniana okazja do historycznych zmagań i biesiadowania niczym w średniowiecznych czasach

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast