Pomysł na weekend blisko Warszawy. Hotel z atrakcjami dla dzieci i całej rodziny. Jak wybrać?

Weekend czerwcowy tuż przed nami, a wakacje zbliżają się wielkimi krokami. I tutaj nasuwa się pytanie: Jak spędzić ten wolny czas? Niektórzy uciekają od zgiełku miasta, niektórzy w leśne zacisze, a jeszcze inni szukają relaksu nad jeziorem.

Weekendowy wypad z rodziną w centrum Polski. Czemu nie?

Weekend czerwcowy tuż przed nami, a wakacje zbliżają się wielkimi krokami. I tutaj nasuwa się pytanie: Jak spędzić ten wolny czas?  Niektórzy uciekają od zgiełku miasta, niektórzy w leśne zacisze, a jeszcze inni szukają relaksu nad jeziorem. Mimo wszystko, najważniejszym jest spędzić czas z rodziną. Po co wybierać się za morze w odległe, nieznane miejsca, które nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, gdy w samym centrum Polski znajdziemy wszystko czego nam trzeba.  Na terenie majestatycznego Opactwa, znajduje się hotel nad jeziorem, blisko lasu, który wydaje się być idealnym miejscem na odpoczynek z dala od wielkiego miasta.

Jak wybrać najlepszy hotel dla całej rodziny?

Przede wszystkim powinniśmy wybrać hotel, w którym będziemy czuli się  jak w domu. Dzieci będą miały swój własny, bezpieczny kąt, w którym zabawa nigdy się nie kończy, a rodzice miejsce gdzie odpoczną od pracy. Hotel przyjazny rodzinie, charakteryzuje się tym, że nie sposób się w nim nudzić. Warto wybrać miejsce z przestronnym placem zabaw na świeżym powietrzu, salę zabaw z atrakcjami dla dzieci np. Figlarium z podłogą interaktywną oraz małpim gajem. Dużym plusem jest również możliwość skorzystania z basenu z wyodrębnioną strefą dla dzieci. Niektóre obiekty mają  również własne zwierzątka, którymi Najmłodsi Goście mogą się opiekować.

Dla rodziców warto wybrać hotel ze SPA i opcją animatorki dla dzieci. Jednym z takich obiektów, zlokalizowanych blisko Warszawy jest hotel Podklasztorze w XII-wiecznym Opactwie Cystersów. Tylko tutaj rodzice w czasie zabaw dzieci w bogato wyposażonej strefie zabaw, mogą skorzystać z zabiegów SPA w Monasterium SPA & Wellness: pierwszego klasztornego SPA w Polsce. Zabiegi SPA oparte są na bazie naturalnych składników, z których czerpali zakonnicy. Na uwagę zasługuje oczyszczający rytuał Miodowej Symfonii i Lawendowe Łąki, o głęboko relaksujących właściwościach. Cała rodzina może wspólnie spędzić aktywnie czas na basenie lub w siłowni. A wszystko to  zaledwie 150 km od Warszawy.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017