REGULAMIN PRZYJMOWANIA ZWIERZĄT

 1. Podstawowym warunkiem przyjęcia zwierzęcia do Hotelu jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji.

 2. W Hotelu mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. Hotel w szczególności ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, w tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy określonych w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne.

 3. Hotel przyjmuje zwierzęta domowe za dodatkową opłatą. Koszt pobytu zwierzęcia w hotelu wynosi 40 zł/doba za zwierzę do 15 kg; 70 zł/doba za zwierzę pow. 15 kg

 4. W przypadku braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem Hotel może odmówić zakwaterowania i zwrotu zaliczki.

 5. Niepoinformowanie recepcji hotelu o posiadaniu zwierzęcia w pokoju i nie uiszczenie odpowiedniej opłaty, zostanie nałożona kara w wysokości 200 zł.

 6. Do Hotelu przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (aktualne szczepienie i odrobaczenie). Hotel ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt bez książeczki zdrowia, chorych, w trakcie rekonwalescencji i na diecie.

 7. Właściciel zwierzęcia oświadcza, że zwierzę jest zdrowe i nie stanowi zagrożenia dla innych zwierząt i ludzi.

 8. W miejscach ogólnodostępnych Właściciel ma obowiązek trzymania zwierzęcia na smyczy oraz w kagańcu.

 9. Zwierzęta mogą przebywać w hotelu w wyznaczonych strefach, ale w szczególności zabrania się wprowadzania zwierząt na basen, do restauracji, stref gastronomicznych, strefy SPA, sali zabaw oraz placu zabaw.

 10. Niedopuszczalne jest przebywanie psów na łóżkach i kanapach, wykorzystywanie hotelowych ręczników i bielizny pościelowej dla potrzeb zwierząt, załatwianie przez zwierzęta potrzeb fizjologicznych w pokojach.

 11. Żadne ze zwierząt nie powinno być pozostawione samo w pokoju jeżeli w tym czasie zakłóca spokój innych gości oraz może spowodować uszkodzenie mienia.

 12. Właściciele zwierząt są odpowiedzialni za zastosowanie się do regulaminu hotelowego dotyczącego zachowania ciszy nocnej w hotelu i niezakłócania spokoju innym Gościom.

 13. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony innych Gości, Hotel zastrzega sobie prawo do usunięcia zwierzęcia z obiektu na koszt jego właściciela.

 14.  W przypadku, uzasadnionego podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych Gości, niszczy mienie Hotelu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych Gości, Kierownik Hotelu będzie starała się skontaktować z właścicielem w celu rozwiązania problemu. W przypadku braku kontaktu, Hotel zastrzega sobie możliwość wejścia personelu do pokoju Gościa również z ewentualną pomocą odpowiednich służb i usunięcia zwierzęcia z Hotelu. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych czynności pokrywa właściciel.

 15. Ze względów bezpieczeństwa, sprzątanie pokoi, w których są zwierzęta odbywa się wyłącznie w obecności właściciela, bądź w czasie nieobecności zwierzęcia w pokoju.

 1. Wszystkie szkody powstałe z winy zwierzęcia, na mieniu Hotelu bądź innych Gości oraz zabrudzenia wymagające dodatkowej pracy będą indywidualnie wyceniane, a ich kosztami będą obciążeni Właściciele zwierzęcia, np. za zabrudzoną lub uszkodzoną pościel, pogryzione meble itp.

 2. Właściciel zwierzęcia jest zobowiązany do sprzątania nieczystości pozostawionych przez zwierzę na terenie oraz w otoczeniu hotelu.

 3. Właściciel decydujący się na przyjazd ze zwierzęciem oświadcza, że zapoznał się z regulaminem pobytu zwierząt w Best Western Plus Hotel Podklasztorze i akceptuje jego zapisy.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017