fbpx

REGULAMIN PRZYJMOWANIA ZWIERZĄT

 1. Podstawowym warunkiem przyjęcia zwierzęcia do Hotelu jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji.

 2. W Hotelu mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. Hotel w szczególności ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, w tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy określonych w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne.

 3. Hotel przyjmuje zwierzęta domowe za dodatkową opłatą. Koszt pobytu zwierzęcia w hotelu wynosi 40 zł/doba za zwierzę do 15 kg; 70 zł/doba za zwierzę pow. 15 kg

 4. W przypadku braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem Hotel może odmówić zakwaterowania i zwrotu zaliczki.

 5. Niepoinformowanie recepcji hotelu o posiadaniu zwierzęcia w pokoju i nie uiszczenie odpowiedniej opłaty, zostanie nałożona kara w wysokości 200 zł.

 6. Do Hotelu przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (aktualne szczepienie i odrobaczenie). Hotel ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt bez książeczki zdrowia, chorych, w trakcie rekonwalescencji i na diecie.

 7. Właściciel zwierzęcia oświadcza, że zwierzę jest zdrowe i nie stanowi zagrożenia dla innych zwierząt i ludzi.

 8. W miejscach ogólnodostępnych Właściciel ma obowiązek trzymania zwierzęcia na smyczy oraz w kagańcu.

 9. Zwierzęta mogą przebywać w hotelu w wyznaczonych strefach, ale w szczególności zabrania się wprowadzania zwierząt na basen, do restauracji, stref gastronomicznych, strefy SPA, sali zabaw oraz placu zabaw.

 10. Niedopuszczalne jest przebywanie psów na łóżkach i kanapach, wykorzystywanie hotelowych ręczników i bielizny pościelowej dla potrzeb zwierząt, załatwianie przez zwierzęta potrzeb fizjologicznych w pokojach.

 11. Żadne ze zwierząt nie powinno być pozostawione samo w pokoju jeżeli w tym czasie zakłóca spokój innych gości oraz może spowodować uszkodzenie mienia.

 12. Właściciele zwierząt są odpowiedzialni za zastosowanie się do regulaminu hotelowego dotyczącego zachowania ciszy nocnej w hotelu i niezakłócania spokoju innym Gościom.

 13. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony innych Gości, Hotel zastrzega sobie prawo do usunięcia zwierzęcia z obiektu na koszt jego właściciela.

 14.  W przypadku, uzasadnionego podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych Gości, niszczy mienie Hotelu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych Gości, Kierownik Hotelu będzie starała się skontaktować z właścicielem w celu rozwiązania problemu. W przypadku braku kontaktu, Hotel zastrzega sobie możliwość wejścia personelu do pokoju Gościa również z ewentualną pomocą odpowiednich służb i usunięcia zwierzęcia z Hotelu. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych czynności pokrywa właściciel.

 15. Ze względów bezpieczeństwa, sprzątanie pokoi, w których są zwierzęta odbywa się wyłącznie w obecności właściciela, bądź w czasie nieobecności zwierzęcia w pokoju.

 1. Wszystkie szkody powstałe z winy zwierzęcia, na mieniu Hotelu bądź innych Gości oraz zabrudzenia wymagające dodatkowej pracy będą indywidualnie wyceniane, a ich kosztami będą obciążeni Właściciele zwierzęcia, np. za zabrudzoną lub uszkodzoną pościel, pogryzione meble itp.

 2. Właściciel zwierzęcia jest zobowiązany do sprzątania nieczystości pozostawionych przez zwierzę na terenie oraz w otoczeniu hotelu.

 3. Właściciel decydujący się na przyjazd ze zwierzęciem oświadcza, że zapoznał się z regulaminem pobytu zwierząt w Best Western Plus Hotel Podklasztorze i akceptuje jego zapisy.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Boże Narodzenie z atrakcjami dla całej rodziny

Rodzinna atmosfera, zapach pierników

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast