Restauracja Miód i Wino, czyli idealne miejsce na organizację Twojego przyjęcia okolicznościowego!

Urodziny, imieniny, a może chrzest? Kiedyś wszelkie imprezy okolicznościowe organizowane były w domach i mieszkaniach. Jednak czas, koszt, a także trud, którego wymagało takie przedsięwzięcie, sprawił, że coraz chętniej wybieramy na takie wydarzenia hotelowe restauracje. Dlaczego restauracja hotelowa, a szczególnie restauracja Miód i Wino, doskonale sprawdzi się jako miejsce na organizację przyjęcia okolicznościowego, a także jakiego typu przyjęcia możemy w niej zorganizować? Podpowiadamy!

Zalety przyjęcia okolicznościowego w restauracji hotelowej

Organizacja jakiegokolwiek wydarzenia, wymaga wyboru konkretnego miejsca. Aby miejsce dobrze się sprawdziło, powinno posiadać łatwy dojazd, odpowiednio duży parking, a także możliwość ewentualnych noclegów i kuchnię lub catering. Hotel z restauracją spełnia wszystkie powyższe wymagania, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na imprezy różnego typu.

W hotelowej restauracji najczęściej organizowane są wesela, komunie i chrzty święte, a także wszelkie rocznice, np. ślubu. Urodziny czy imieniny to wydarzenia, które również z powodzeniem możemy zorganizować w hotelu. Coraz częściej, w tego typu miejscach możemy spotkać się z wieczorami panieńskimi i kawalerskimi oraz imprezami firmowymi.

Dzięki organizacji imprezy w miejscu innym niż nasz dom, a konkretnie w restauracji hotelowej, nie musimy martwić się o planowanie dań, sprzątanie, organizację dodatkowych noclegów czy tworzenie dekoracji. Restauracje hotelowe z klimatem nie wymagają tworzenia dodatkowego wystroju, a przygotowaniem jedzenia czy sprzątaniem po wydarzeniu zajmie się za nas obsługa hotelowa.

Restauracja Miód i Wino jako doskonałe miejsce na imprezy okolicznościowe

Restauracja Miód i Wino to niezwykłe miejsce, które ulokowane jest w murach XII-wiecznego Opactwa Cystersów – Sulejów. Restauracja swoją nazwą nawiązuje do win i miodów pitnych, które produkowane są w zakonie. Zarówno wnętrza hotelu i samej restauracji, jak i okolica, kryją w sobie średniowieczną historię oraz tajemnice cystersów. Zabytkowy hotel doskonale sprawdzi się na organizację niepowtarzalnego przyjęcia, również tematycznego. Miejsce to, stanowi idealną scenerię również na wiosenne i letnie imprezy plenerowe. Oferta hotelowego przyjęcia okolicznościowego zawiera między innymi bogate menu, które inspirowane jest tradycyjną kuchnią. Dzięki temu, mamy szansę skosztować niesamowitych produktów regionalnych, takich jak Opacka Nalewka, Piwo Podklasztorze czy Miody Pitne. Fachowa opieka managera sali, zarówno podczas przygotowań, jak i czasu trwania przyjęcia jest sporym ułatwieniem, a 120 miejsc noclegowym znacznym udogodnieniem. Warto wspomnieć także o indywidualnej aranżacji restauracji i całego miejsca na nasze życzenie.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017