fbpx

Szanowni Państwo,

Zapraszamy już do naszego obiektu. Informujemy jednak, że w części zachodniej naszego hotelu nadal trwają prace remontowe nad modernizacją strefy basenowej oraz SPA. Staramy się aby nie były one uciążliwe.

Już niebawem nasi Goście będą mogli cieszyć się doskonałym relaksem i wypoczynkiem, które zapewnią: nowoczesny kompleks basenowy, z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową oraz sześcioma gabinetami Spa. Zapewniamy, że indywidualny charakter naszego obiektu stanie się jeszcze bardziej wyrazisty i dostrzegalny. Zmiany w Hotelu Podklasztorze z pewnością przypadną do gustu wszystkim naszym Gościom. Nowa strefa basenowa oraz SPA & WELLNESS dostępna będzie dla Gości do końca 2019 r.

zamknij

Ślub jak z bajki – zorganizuj go razem z nami!

Każda para marzy o tym, aby dzień ślubu był wyjątkowy. Oczywiście największe znaczenie ma tutaj miłość i bliscy, którzy towarzyszą zakochanym tego dnia, jednak na wyjątkowość tego wydarzenia ma również wpływ cała oprawa muzyczna, miejsce przyjęcia, dekoracje i dodatkowe atrakcje. Chcesz zorganizować wesele przypominające zaślubiny z bajek Disney’a? Dzisiaj przedstawimy Ci kilka propozycji, które uczynią przyjęcie wyjątkowym! Zabytkowy hotel, a może ogród pełen kwiatów – a na co Ty się zdecydujesz?

Wybierz miejsce z duszą

Miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie weselne ma bardzo duże znaczenie. Nie chodzi tutaj tylko o wygląd pomieszczenia, ale także o to, w jaki sposób obsługa zadba o wasz wieczór. Poszukując restauracji czy hotelu, zwróć uwagę na takie szczegóły jak: forma podania posiłków, estetyka ubioru obsługi, ustawienie stolików. Warto przyjrzeć się również obiciom krzeseł lub dowiedzieć się, czy istnieje szansa nałożenia białych pokrowców.

Oczywiście wybierz miejsce, które wpasuje się w styl Twojego przyjęcia. Jeżeli zależy Ci na zorganizowaniu ślubu przypominającego te z bajek, wybierz pałac lub inne miejsce, za którym kryje się wyjątkowa historia. Zwróć uwagę na wnętrze – raczej nie sprawdzą się tutaj nowoczesne, surowe przestrzenie, zdecydowanie bardziej spójne z bajkowym przyjęciem będą wnętrza z kolumnami, dużymi żyrandolami, złotem, srebrem i elementami kryształowymi.

Pamiętaj, że na ogólne wrażenie ma również wpływ otoczenie miejsca, w którym zorganizujesz przyjęcie. Zwróć również uwagę na wystrój korytarzy, klatek schodowych, przedsionków. Sprawdź także, czy toalety są zadbane.

Ceremonia – jak ją uświetnić

Chcąc zadbać o całokształt ślubu, zwróć uwagę na miejsce, w którym odbędzie się ceremonia. Do zachowania bajkowego charakteru przyjęcia najlepszy będzie monumentalny kościół lub klasztor pełen złoceń i zabytkowych malowideł.

Idealnym rozwiązaniem byłaby również ceremonia w plenerze, najlepiej w pięknym ogrodzie, bogatym w różnego typu roślinności. Chociaż zorganizowanie ślubu kościelnego poza kościołem bywa bardzo trudne, ze względu na konieczność zdobycia wielu zgód, w naszym hotelu ślub w plenerze (łódzkie) jest możliwy.

Zadbaj również o to, co będzie się działo tuż po ceremonii – wypuszczanie białych gołębi, przejazd dorożką, a może towarzystwo skrzypka podczas składania życzeń. Wszystko to wpłynie na całość przyjęcia.

Muzyka, strój, zabawy

Pamiętaj, że przyjęcie z klasą to nie tylko odpowiednio dobrane miejsce i wykwintne potrawy. Zadbaj również o muzykę, która będzie taneczna ale zarazem na poziomie. Duże znaczenie mają również zabawy, na które zdecydujesz się w ramach oczepin.

Strój – ten również może podkreślać charakter przyjęcia. Dla panny młodej najlepsza będzie suknia zwana princeską, a dla mężczyzny, elegancki frak.

  • Ślub i wesele w plenerze – Łódź i okolice – wybierz nasz hotel! Zabytkowy budynek, sąsiadujący z klasztorem cystersów. Poczuj się wyjątkowo w miejscu z klasą!

 

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Zapraszamy na wakacje ze spływem kajakowym

Postaw na wodne atrakcje! Już teraz spędź wakacje w wyjątkowym hotelu, a spływ kajakowy otrzymasz gratis!

Zobacz więcej

Sprawdź nasz HIT: 5 Nocleg Gratis!

Wyjątkowe wakacje z wyjątkowym pakietem nad Zalewem Sulejowskim

Zobacz więcej

Spędź Wakacje 2019 nad Zalewem Sulejowskim w wyjątkowym Hotelu Podklasztorze

Magiczne wakacje 2019 w Best Western Hotel Podklasztorze

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast

FreshMail.pl