Ślub jak z bajki – zorganizuj go razem z nami!

Każda para marzy o tym, aby dzień ślubu był wyjątkowy. Oczywiście największe znaczenie ma tutaj miłość i bliscy, którzy towarzyszą zakochanym tego dnia, jednak na wyjątkowość tego wydarzenia ma również wpływ cała oprawa muzyczna, miejsce przyjęcia, dekoracje i dodatkowe atrakcje. Chcesz zorganizować wesele przypominające zaślubiny z bajek Disney’a? Dzisiaj przedstawimy Ci kilka propozycji, które uczynią przyjęcie wyjątkowym! Zabytkowy hotel, a może ogród pełen kwiatów – a na co Ty się zdecydujesz?

Wybierz miejsce z duszą

Miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie weselne ma bardzo duże znaczenie. Nie chodzi tutaj tylko o wygląd pomieszczenia, ale także o to, w jaki sposób obsługa zadba o wasz wieczór. Poszukując restauracji czy hotelu, zwróć uwagę na takie szczegóły jak: forma podania posiłków, estetyka ubioru obsługi, ustawienie stolików. Warto przyjrzeć się również obiciom krzeseł lub dowiedzieć się, czy istnieje szansa nałożenia białych pokrowców.

Oczywiście wybierz miejsce, które wpasuje się w styl Twojego przyjęcia. Jeżeli zależy Ci na zorganizowaniu ślubu przypominającego te z bajek, wybierz pałac lub inne miejsce, za którym kryje się wyjątkowa historia. Zwróć uwagę na wnętrze – raczej nie sprawdzą się tutaj nowoczesne, surowe przestrzenie, zdecydowanie bardziej spójne z bajkowym przyjęciem będą wnętrza z kolumnami, dużymi żyrandolami, złotem, srebrem i elementami kryształowymi.

Pamiętaj, że na ogólne wrażenie ma również wpływ otoczenie miejsca, w którym zorganizujesz przyjęcie. Zwróć również uwagę na wystrój korytarzy, klatek schodowych, przedsionków. Sprawdź także, czy toalety są zadbane.

Ceremonia – jak ją uświetnić

Chcąc zadbać o całokształt ślubu, zwróć uwagę na miejsce, w którym odbędzie się ceremonia. Do zachowania bajkowego charakteru przyjęcia najlepszy będzie monumentalny kościół lub klasztor pełen złoceń i zabytkowych malowideł.

Idealnym rozwiązaniem byłaby również ceremonia w plenerze, najlepiej w pięknym ogrodzie, bogatym w różnego typu roślinności. Chociaż zorganizowanie ślubu kościelnego poza kościołem bywa bardzo trudne, ze względu na konieczność zdobycia wielu zgód, w naszym hotelu ślub w plenerze (łódzkie) jest możliwy.

Zadbaj również o to, co będzie się działo tuż po ceremonii – wypuszczanie białych gołębi, przejazd dorożką, a może towarzystwo skrzypka podczas składania życzeń. Wszystko to wpłynie na całość przyjęcia.

Muzyka, strój, zabawy

Pamiętaj, że przyjęcie z klasą to nie tylko odpowiednio dobrane miejsce i wykwintne potrawy. Zadbaj również o muzykę, która będzie taneczna ale zarazem na poziomie. Duże znaczenie mają również zabawy, na które zdecydujesz się w ramach oczepin.

Strój – ten również może podkreślać charakter przyjęcia. Dla panny młodej najlepsza będzie suknia zwana princeską, a dla mężczyzny, elegancki frak.

  • Ślub i wesele w plenerze – Łódź i okolice – wybierz nasz hotel! Zabytkowy budynek, sąsiadujący z klasztorem cystersów. Poczuj się wyjątkowo w miejscu z klasą!

 

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017