Grota solankowa i tężnia

W Hotelu Podklasztorze stworzyliśmy wyjątkowe miejsce relaksu i odprężenia czerpiące z sił natury, gdzie panuje niepowtarzalny mikroklimat, a powietrze jest nieskazitelnie czyste wypełnione mikroelementami  i pierwiastkami o zbawiennym działaniu dla naszego organizmu.

Grota i tężnia solankowa

Tężnia solankowa nasyca powietrze jodem, bromem i całą gamą mikroelementów  takich jak magnez, brom, jod i całą gamą innych mikroelementów. Seanse wzmacniają odporność,  podnoszą koncentrację a także poprawiają kondycję i wspomagają leczenie wielu chorób.

Dla Gości korzystając z zabiegów SPA pobyt z grocie jest bezpłatny.

Wskazania:Przeciwwskazania:
  • schorzenia górnych dróg oddechowych
  • zapalenie zatok
  • nadciśnienie tętnicze
  • alergie
  • nerwice

 

  • nadczynność tarczycy
  • choroby nowotworowe
  • uczulenie na jod lub brom
  • choroby niewydolności krążenia

 


Poznaj nasze aktualne Menu SPA i zarezerwuj zabiegi

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017