Świąteczny wyjazd z rodziną? Postaw na hotel

Zestaw hotel – święta Bożego Narodzenia to dla Ciebie dziwne połączenie? Najwyraźniej nie spędzałeś jeszcze świąt w Hotelu Podklasztorze. Boże Narodzenie w hotelu z rodziną może sprawić, że przeżyjesz niezapomniane i wyjątkowe święta w otoczeniu XII-wiecznych murów. Zyskasz pewność, że przedświąteczne przygotowania nie zepsują Ci tych szczególnych dni i będziesz mógł w pełni cieszyć się ich urokiem.

Hotel na Boże Narodzenie – czy warto?

Boże Narodzenie to szczególny czas, w którym staramy się jak najdłużej przebywać z rodziną. Choinka, wigilijny stół i śnieg za oknem tworzą niepowtarzalny klimat, na który niektórzy czekają cały rok. Z drugiej strony, przygotowania do świąt bywają uciążliwe i zwykle kosztują nas wiele sił, a czasami także i nerwów. By ich uniknąć, warto rozważyć spędzenie świąt poza domem.

Rozwiązaniem może być kilkudniowy wypad do hotelu, dzięki czemu wprowadzisz do świątecznej rutyny sporo świeżości. Zyskasz pewność, że nie będziesz siedział przy bożonarodzeniowym stole zmęczony i zdenerwowany tym, że nie wszystkie wypieki się udały albo po godzinie stania w kolejce zabrakło dla Ciebie karpia. Boże Narodzenie w hotelu to także świetny sposób, by zgromadzić w jednym miejscu rodzinę rozsianą po różnych zakątkach kraju.

Pakiet Boże Narodzenie w Hotelu Podklasztorze

Hotel Podklasztorze przygotował na święta Bożego Narodzenia specjalną ofertę, ważną od 23 do 26 grudnia. Promocyjne ceny pozwolą Ci spróbować wyjątkowych noclegów w budynkach wchodzących w skład XII-wiecznego opactwa cystersów. Nie musisz się jednak martwić, że pobyt w hotelu pozbawi Ciebie i Twoją rodzinę świątecznej atmosfery. Wyjątkową atrakcją będzie kolacja wigilijna, której przygotowaniem nie trzeba będzie się zajmować – docenią to przede wszystkim panie domu. Hotelowa kuchnia oferuje Ci tradycyjne menu, a po jedzeniu wspólne śpiewanie kolęd i spotkanie ze świętym Mikołajem. Pierwszego dnia świąt, oprócz pysznych posiłków, czeka Cię natomiast między innymi pieczenie kiełbasek przy ognisku na klasztornym dziedzińcu.

Rodzinne święta w hotelu

W Hotelu Podklasztorze w ciekawy sposób spędzisz czas ze swoim dzieckiem – zresztą pociechy do czwartego roku życia w czasie świąt nocują tam bezpłatnie. Będziecie mogli wspólnie pomalować bombki i wykonać inne ozdoby choinkowe oraz wziąć udział w średniowiecznych przygotowaniach do Bożego Narodzenia. Do tego można z bliska zobaczyć, jak powstają tradycyjne świąteczne dania i przy okazji ugotować coś wspólnie z kuchmistrzem. Rodzinne warsztaty artystyczne pozwolą Wam przygotować niepowtarzalne zimowe obrazki, a chłód i śnieg za oknem zrównoważą świąteczne seanse bajkowe przy gorącej czekoladzie. Jeśli Ci się spodoba, możesz wydłużyć pobyt, korzystając z atrakcyjnych zniżek.

Wigilie dla firm

A może szukasz miejsca na wigilię firmową? Hotel Podklasztorze to do tego świetne miejsce, może także posłużyć jako sala konferencyjna. Łódź i Warszawa znajdują się niedaleko, więc tuż przed świętami możesz zorganizować swoim pracownikom wypad nad Zalew Sulejowski – dzięki temu udział w firmowej wigilii z pewnością nie będzie przykrym obowiązkiem.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017