fbpx

Drogi Gościu!

Nowy Rok – wielkie zmiany!
W naszym Hotelu trwają prace remontowe nad modernizacją strefy basenowej oraz SPA, w związku z tym hotel będzie nieczynny do 23.05.2019. Już niebawem nasi Goście będą mogli cieszyć się doskonałym relaksem i wypoczynkiem, które zapewnią: nowoczesny kompleks basenowy, z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową oraz sześcioma gabinetami Spa.
Zapewniamy, że indywidualny charakter naszego obiektu stanie się jeszcze bardziej wyrazisty i dostrzegalny. Zmiany w Hotelu Podklasztorze z pewnością przypadną do gustu wszystkim naszym Gościom.
Otwieramy Hotel już w maju. Nowa strefa basenowa oraz SPA & WELLNESS dostępna będzie dla Gości w III kwartale 2019 r.

zamknij

Święta w hotelu – jak wyglądają święta poza domem

Wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie, a tym samym czas rodzinnych spotkań i odpoczynku. Jednak nie każdy tak naprawdę (w 100%), wypoczywa w tym świątecznym okresie – panie domu i wszyscy Ci, którzy są zaangażowani w przygotowywanie posiłków, goszczenie rodziny i przyjaciół, mają wówczas całkiem sporo pracy. A gdyby tak wybrać hotel na święta i w pełni cieszyć się radością wypoczywania? Czas na kilka słów o tym, jak wyglądają święta poza domem.

Boże Narodzenie – hotel czy dom?

Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć Sam/ Sama, bo jest to decyzja niewątpliwie związana z Twoimi wewnętrznymi przekonaniami. Jeżeli święta mają dla Ciebie rodzinny wymiar, uwielbiasz panującą wówczas w domu atmosferę, a także intensywne przygotowania w kuchni, być może, święta w hotelu nie będą dla Ciebie. Jeżeli jednak marzysz, aby w tym czasie w pełni wypocząć, a zarazem poczuć wspaniały świąteczny klimat, święta spędzone poza domem mogą być właśnie dla Ciebie. Tego typu rozwiązanie to idealna opcja dla osób zabieganych, którym brakuje czasu na przygotowania. To także propozycja dla ludzi samotnych, bowiem wówczas będą mogły spędzić święta w większym gronie.

Jak wyglądają święta poza domem?

Zwykle są one organizowane z dużą dbałością o szczegóły. Hotel pełen jest pięknych świątecznych ozdób, a wokół unosi się aromatyczny zapach, charakterystyczny dla okresu świątecznego. Świąteczne pobyty zazwyczaj trwają kilka dni. Zawsze zawierają pełne wyżywienie z wyjątkowymi – odświętnymi – kolacjami. Szczególną jest ta wigilijna, podczas której wszyscy wspólnie spotykają się w sali jadalnianej, by cieszyć się smakiem tradycyjnych potraw. Często w wigilię lub w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia organizowane jest kolędowanie, wraz z kapelą grającą muzykę na żywo.

W przygotowaniach nie zapomina się także o dzieciach. Duże znaczenie mają zaplanowane dla nich atrakcje. Determinują ich dobre wspomnienia, jak również dają rodzicom chwilę wytchnienia. W naszym hotelu – Best Western Plus Hotel Podklasztorze – dla najmłodszych gości zaplanowane jest malowanie bombek, a także spotkanie ze Świętym Mikołajem. Atutem naszego hotelu, o którym w tym przypadku warto wspomnieć, jest bliskość klasztoru cysterskiego, gdzie można udać się, by uczestniczyć we wszystkich świątecznych obrządkach.

Duże znaczenie ma także to, jaki hotel wybierzemy. Stawiając na hotel ze spa, w trakcie świątecznego pobytu możemy np. skorzystać z relaksujących zabiegów i masaży, co jeszcze bardziej wpłynie na jakość naszego wypoczynku.

→ Best Western Plus Hotel Podklasztorze – zabytkowy hotel ze SPA pod Łodzią. Zobacz naszą ofertę świąteczną i spędź z nami ten wyjątkowy czas!
https://hotelpodklasztorze.pl/oferta-specjalna/boze-narodzenie-2018/

 

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Wakacje nad Zalewem Sulejowskim w Best Western Plus Hotel Podklasztorze

Magiczne wakacje 2019 w Best Western Hotel Trybunalski

Zobacz więcej

Dla nowożeńców

Podróż poślubna to idealna okazja by pozwolić sobie na coś wyjątkowego. Nie szukaj daleko, szczęście jest tak blisko.

Zobacz więcej

Weekend z Przyjaciółką

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze zaprasza na weekend z przyjaciółką

Zobacz więcej

HONEY SPA

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze w niepowtarzalnym klimacie kompleksu cysterskich budowli serdecznie zaprasza na Miodowe spa dla dwojga

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast

FreshMail.pl