Sylwester w hotelu gwarancją niezapomnianych wrażeń!

Wielki bal, szalona impreza… a może by tak zdecydować się na Sylwester w hotelu? Wiele z nich na przełomie grudnia i stycznia kusi gości swoją ofertą. Na tym tle wyróżnia się Hotel Podklasztorze. Oferuje zestaw atrakcji: komfortowy hotel, Zalew Sulejowski, wnętrza utrzymane w średniowiecznym klimacie. Sylwester bez balu w Sulejowie to świetne rozwiązanie nie tylko dla mieszkańców centralnej Polski.

Sylwester w hotelu – dlaczego warto?

Coraz większa liczba Polaków późną jesienią szuka w wyszukiwarce podpowiedzi na temat “Sylwester w hotelu spa” albo “Sylwester bez balu”. Wiele osób ma dość sztampowych balów i w czasie nocy sylwestrowej chce spokojnie się zrelaksować. By uczynić ostatni wieczór roku wyjątkowym, wybierają więc wizytę w hotelu. Taki wyjazd pomaga oderwać się od codziennych zajęć i pozwala głowie na odpoczynek bez długich przygotowań do hucznej imprezy.

Sylwester w Hotelu Podklasztorze

Spokojną aurę i szansę na Sylwestra z dala od zgiełku zapewnia oferta Hotelu Podklasztorze. Ostatnie dni roku można spędzić tam w otoczeniu murów, które nowy rok witały już ponad 800 razy. Ośrodek nad Zalewem Sulejowskim wchodzi w skład wzniesionego w XII wieku opactwa cystersów, ale nie znaczy to, że Sylwester przebiega tam według reguły tego zakonu. Na gości czeka kilka relaksujących rozrywek i promocyjne ceny. Mogą z nich skorzystać osoby, które między 28 grudnia a 2 stycznia spędzą w Hotelu Podklasztorze co najmniej trzy noce. Z tym nie powinno być problemu, bo na ostatnie dni roku większość z nas planuje poświąteczny urlop.

W nowy rok w pełni sił

Pożegnanie mijających 12 miesięcy w malowniczo położonym hotelu nad Zalewem Sulejowskim to pewność, że nie dopadną nas dźwięki hucznej imprezy. To także szansa na odpoczynek po emocjach, a często i nerwach, które towarzyszą przygotowaniom do wigilii i Bożego Narodzenia oraz świątecznym spotkaniom. Pobyt w hotelu sprawia, że nie musimy sobie zaprzątać głowy przyrządzaniem śniadań czy sprzątaniem. W Hotelu Podklasztorze można żegnać rok w ramach wieczoru z muzyką na żywo. Łagodnym nutom daleko będzie jednak do ogłuszającej muzyki elektronicznej.

Sylwestrowe tradycje podtrzymane

Oczywiście decyzja o pobycie w hotelu nie oznacza, że trzeba zupełnie zrezygnować ze wszystkich sylwestrowych tradycji. Hotel Podklasztorze zapewnia noworoczne śniadanie z sylwestrowym szampanem oraz pokaz fajerwerków. Nie ma więc obaw, że przegapimy powitanie nowych 12 miesięcy.

Rodzinny wyjazd

Sylwester w hotelu to rozwiązanie dla par, ale również oferta skierowana do całych rodzin. Hotel Podklasztorze to miejsce przyjazne dzieciom, które szykuje dla nich specjalne atrakcje na przełomie grudnia i stycznia. Razem z dorosłymi mogą upiec kiełbaskę przy ognisku na hotelowym dziedzińcu czy wziąć udział w lekcji średniowiecznej historii. Czekają też na nie seanse bajkowe przy gorącej czekoladzie oraz gry planszowe i logiczne. Wyjątkową atrakcją stanie się z pewnością możliwość udziału w klimatycznym kuligu.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017