fbpx

Sylwester w hotelu gwarancją niezapomnianych wrażeń!

Wielki bal, szalona impreza… a może by tak zdecydować się na Sylwester w hotelu? Wiele z nich na przełomie grudnia i stycznia kusi gości swoją ofertą. Na tym tle wyróżnia się Hotel Podklasztorze. Oferuje zestaw atrakcji: komfortowy hotel, Zalew Sulejowski, wnętrza utrzymane w średniowiecznym klimacie. Sylwester bez balu w Sulejowie to świetne rozwiązanie nie tylko dla mieszkańców centralnej Polski.

Sylwester w hotelu – dlaczego warto?

Coraz większa liczba Polaków późną jesienią szuka w wyszukiwarce podpowiedzi na temat “Sylwester w hotelu spa” albo “Sylwester bez balu”. Wiele osób ma dość sztampowych balów i w czasie nocy sylwestrowej chce spokojnie się zrelaksować. By uczynić ostatni wieczór roku wyjątkowym, wybierają więc wizytę w hotelu. Taki wyjazd pomaga oderwać się od codziennych zajęć i pozwala głowie na odpoczynek bez długich przygotowań do hucznej imprezy.

Sylwester w Hotelu Podklasztorze

Spokojną aurę i szansę na Sylwestra z dala od zgiełku zapewnia oferta Hotelu Podklasztorze. Ostatnie dni roku można spędzić tam w otoczeniu murów, które nowy rok witały już ponad 800 razy. Ośrodek nad Zalewem Sulejowskim wchodzi w skład wzniesionego w XII wieku opactwa cystersów, ale nie znaczy to, że Sylwester przebiega tam według reguły tego zakonu. Na gości czeka kilka relaksujących rozrywek i promocyjne ceny. Mogą z nich skorzystać osoby, które między 28 grudnia a 2 stycznia spędzą w Hotelu Podklasztorze co najmniej trzy noce. Z tym nie powinno być problemu, bo na ostatnie dni roku większość z nas planuje poświąteczny urlop.

W nowy rok w pełni sił

Pożegnanie mijających 12 miesięcy w malowniczo położonym hotelu nad Zalewem Sulejowskim to pewność, że nie dopadną nas dźwięki hucznej imprezy. To także szansa na odpoczynek po emocjach, a często i nerwach, które towarzyszą przygotowaniom do wigilii i Bożego Narodzenia oraz świątecznym spotkaniom. Pobyt w hotelu sprawia, że nie musimy sobie zaprzątać głowy przyrządzaniem śniadań czy sprzątaniem. W Hotelu Podklasztorze można żegnać rok w ramach wieczoru z muzyką na żywo. Łagodnym nutom daleko będzie jednak do ogłuszającej muzyki elektronicznej.

Sylwestrowe tradycje podtrzymane

Oczywiście decyzja o pobycie w hotelu nie oznacza, że trzeba zupełnie zrezygnować ze wszystkich sylwestrowych tradycji. Hotel Podklasztorze zapewnia noworoczne śniadanie z sylwestrowym szampanem oraz pokaz fajerwerków. Nie ma więc obaw, że przegapimy powitanie nowych 12 miesięcy.

Rodzinny wyjazd

Sylwester w hotelu to rozwiązanie dla par, ale również oferta skierowana do całych rodzin. Hotel Podklasztorze to miejsce przyjazne dzieciom, które szykuje dla nich specjalne atrakcje na przełomie grudnia i stycznia. Razem z dorosłymi mogą upiec kiełbaskę przy ognisku na hotelowym dziedzińcu czy wziąć udział w lekcji średniowiecznej historii. Czekają też na nie seanse bajkowe przy gorącej czekoladzie oraz gry planszowe i logiczne. Wyjątkową atrakcją stanie się z pewnością możliwość udziału w klimatycznym kuligu.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Bezpieczne wakacje z atrakcjami dla dzieci

bezkosztowa anulacja do 7 dni przed przyjazdem

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Bezpieczne Wakacje: 5 NOCLEGÓW W CENIE 4!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast