fbpx

Szanowni Państwo,

Zapraszamy już do naszego obiektu. Informujemy jednak, że w części zachodniej naszego hotelu nadal trwają prace remontowe nad modernizacją strefy basenowej oraz SPA. Staramy się aby nie były one uciążliwe.

Już niebawem nasi Goście będą mogli cieszyć się doskonałym relaksem i wypoczynkiem, które zapewnią: nowoczesny kompleks basenowy, z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową oraz sześcioma gabinetami Spa. Zapewniamy, że indywidualny charakter naszego obiektu stanie się jeszcze bardziej wyrazisty i dostrzegalny. Zmiany w Hotelu Podklasztorze z pewnością przypadną do gustu wszystkim naszym Gościom. Nowa strefa basenowa oraz SPA & WELLNESS dostępna będzie dla Gości do końca 2019 r.

zamknij

Szlaki turystyczne w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego

O walorach turystycznych Piotrkowa Trybunalskiego pisaliśmy już wiele razy – to królewskie miasto z klimatycznym rynkiem. Znajduje się tam wiele zabytkowych kościołów i innych budynków wartych uwagi. Dzisiaj, wspólnie przeanalizujemy szklaki turystyczne przebiegające przez Piotrków Trybunalski, ale także te, które pozwalają na poznanie okolicznych, pięknych terenów. Szczególnie jednak skupimy się na tych szlakach, które przechodzą przez Sulejów, czyli w pobliżu naszego hotelu.

Szlak niebieski, czyli Szlak Rekreacyjny Rzeki Pilicy

To bardzo długi szlak – liczący aż 122 km. Przemierzając go, możemy jednak cieszyć się zarówno pięknem natury, jak i architektury. Szlak rozpoczyna się w Piotrkowie Trybunalskim, przebiega między innymi przez Sulejów, Skotniki i Przedbórz. Przemierzając go, możemy cieszyć cię pięknem najdłuższego, lewego dopływu Wisły, jakim jest rzeka Pilica. Zobaczymy także Zalew Sulejowski, Diablą Górę, czyli najwyższe wzniesienie w powiecie opoczyńskim, a także okolice Przedborskiego Parku Krajobrazowego, znajdującego się na granicy województwa świętokrzyskiego i łódzkiego. Oczywiście wybierając na piesze wycieczki chociażby fragmenty tego szlaku, będziemy mogli cieszyć się pięknem Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.

Powyższy szlak zaliczono do najpiękniejszych znakowanych szlaków nizinnych.

→ Odwiedź idealny hotel na weekend z dzieckiem – blisko Zalewu Sulejowskiego, w pięknej okolicy! Best Western Plus Hotel Podklasztorze zaprasza! Hotel przyjazny rodzinie

Propozycja dla miłośników rowerowych wypraw – Ścieżka rowerowa im. Zygmunta Goliata

Jest to ścieżka prowadząca wokół Zbiornika Sulejowskiego. Jednym z jej elementów jest Opactwo Cystersów w Sulejowie, którego częścią jest nasz zabytkowy hotel. Licząca 71 km ścieżka rozpoczyna się w Leonowie, a dokładnie w lesie, przy campingu „Kiełbikowa Strzecha”, natomiast kończy się w jednym z piękniejszych fragmentów okolicznego lasu, zwanym Uroczysko Lubiaszów. Ta wyjątkowa ścieżka rowerowa pozwala przede wszystkim na poznanie piękna okolicznej natury.

Zwiedzamy Piotrków Trybunalski

Jeżeli zależy nam na poznaniu historycznych miejsc, znajdujących się na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i na jego przedmieściach, powinniśmy wybrać szlak żółty, liczący 15 km.

Szlak idealny, to Twój szlak!

Okolice naszego hotelu konferencyjnego Best Western Plus Hotel Podklsztorze są naprawdę wyjątkowe. Każdy zakątek Sulejowskiego Parku Krajobrazowego zachwyca pięknem natury i wyjątkowym spokojem. Warto zatem samemu zaplanować swoją idealną trasę wycieczki. Można wówczas uwzględnić najbardziej interesujące nas elementy, a także zdecydować się na okoliczne atrakcje. Przykładem takiego urozmaicenia wycieczki może być spływ kajakowy po Pilicy lub rejs po Zalewie Sulejowskim.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Zapraszamy na wakacje ze spływem kajakowym

Postaw na wodne atrakcje! Już teraz spędź wakacje w wyjątkowym hotelu, a spływ kajakowy otrzymasz gratis!

Zobacz więcej

Sprawdź nasz HIT: 5 Nocleg Gratis!

Wyjątkowe wakacje z wyjątkowym pakietem nad Zalewem Sulejowskim

Zobacz więcej

Spędź Wakacje 2019 nad Zalewem Sulejowskim w wyjątkowym Hotelu Podklasztorze

Magiczne wakacje 2019 w Best Western Hotel Podklasztorze

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast

FreshMail.pl