Tani pobyt w zabytkowym hotelu? Sprawdź najlepsze promocje

Wizyta w zabytkowym hotelu kojarzy Ci się z dużymi wydatkami i ofertą dostępną jedynie dla wybranych? Zmienisz zdanie, gdy odwiedzisz Hotel Podklasztorze nad Zalewem Sulejowskim. W listopadzie czekają tam na Ciebie wyjątkowe oferty, które przygotował ten wchodzący w skład zabytkowego opactwa cystersów hotel. Promocja pozwoli Ci spędzić kilka dni w urokliwym, historycznym klimacie.

Listopadowy długi weekend

Wizyta w Hotelu Podklasztorze to świetny pomysł na spędzenie listopadowego długiego weekendu. Wizyty w budynkach sąsiadujących ze średniowiecznym klasztorem mogą być ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu zwłaszcza dla osób z Łodzi, Warszawy i centralnej Polski. W dodatku na czas od 9 do 11 listopada hotel przygotował specjalny pakiet promocyjny z atrakcyjnymi cenami.

Listopadowy długi weekend nad Zalewem Sulejowskim upłynie pod znakiem gęsi. Na tych, którzy zdecydują się na przyjazd, oprócz zniżek czeka Festiwal Gęsiny z potrawami z gęsi przygotowanymi z okazji dnia świętego Marcina. To jednak nie koniec elementów związanych z tymi ptakami – na wszystkich, którzy odwiedzą hotel, czekają również warsztaty kaligrafii “Gęsim piórem” i średniowieczna lekcja historii. Dzieciom z pewnością spodoba się bajkogród z animatorem zabaw.

Listopadowy spadek cen

Hotel Podklasztorze warto odwiedzić nie tylko w czasie długiego weekendu. Cały listopad to czas cenowych promocji. Pokój jednoosobowy zamiast 239 złotych będzie kosztował tylko 190, dwuosobowy – 249 zamiast 269, a oryginalnie i stylowo zaprojektowany superior – 279 zamiast 299. Podklasztorze to hotel przyjazny dzieciom, dlatego maluchy w wieku do czterech lat w listopadzie mogą liczyć na nocleg ze śniadaniem gratis.

Położony tuż obok Zalew Sulejowski zapewnia miejsce do spacerów w malowniczej scenerii i możliwość podziwiania przyrody szykującej się do zimy. Hotel umożliwia też zorganizowanie spływu kajakowego. A co z chłodnymi wieczorami? Dzieci będą mogły spożytkować energię w sali zabaw Figloraj, starsi chętnie pograją w tenisa stołowego. Mogą też odpocząć w kąciku czytelniczym, gdzie już czekają na nich książki.

Niedziela za pół ceny

Listopad trwa 30 dni, ale wraz z jego końcem nie ustaje inna promocja. Hotel Podklasztorze aż do marca 2020 roku oferuje pobyt za pół ceny. Warunek: trzeba przyjechać w niedzielę. Dzięki temu w dniu wolnym od pracy można wypocząć w miejscu, które zostało wyróżnione tytułem jednego z najbardziej niesamowitych hoteli w Polsce. Hotel Podklasztorze, jako pierwszy taki obiekt w kraju, został także uznany pomnikiem historii. Niedzielny wypad do hotelu w Sulejowie to nie tylko szansa na przekonanie się o tych walorach na własnej skórze, ale też atrakcja dla dzieci. Dla najmłodszych gości hotel przygotował specjalny pakiet powitalny.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017