fbpx

Tani pobyt w zabytkowym hotelu? Sprawdź najlepsze promocje

Wizyta w zabytkowym hotelu kojarzy Ci się z dużymi wydatkami i ofertą dostępną jedynie dla wybranych? Zmienisz zdanie, gdy odwiedzisz Hotel Podklasztorze nad Zalewem Sulejowskim. W listopadzie czekają tam na Ciebie wyjątkowe oferty, które przygotował ten wchodzący w skład zabytkowego opactwa cystersów hotel. Promocja pozwoli Ci spędzić kilka dni w urokliwym, historycznym klimacie.

Listopadowy długi weekend

Wizyta w Hotelu Podklasztorze to świetny pomysł na spędzenie listopadowego długiego weekendu. Wizyty w budynkach sąsiadujących ze średniowiecznym klasztorem mogą być ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu zwłaszcza dla osób z Łodzi, Warszawy i centralnej Polski. W dodatku na czas od 9 do 11 listopada hotel przygotował specjalny pakiet promocyjny z atrakcyjnymi cenami.

Listopadowy długi weekend nad Zalewem Sulejowskim upłynie pod znakiem gęsi. Na tych, którzy zdecydują się na przyjazd, oprócz zniżek czeka Festiwal Gęsiny z potrawami z gęsi przygotowanymi z okazji dnia świętego Marcina. To jednak nie koniec elementów związanych z tymi ptakami – na wszystkich, którzy odwiedzą hotel, czekają również warsztaty kaligrafii “Gęsim piórem” i średniowieczna lekcja historii. Dzieciom z pewnością spodoba się bajkogród z animatorem zabaw.

Listopadowy spadek cen

Hotel Podklasztorze warto odwiedzić nie tylko w czasie długiego weekendu. Cały listopad to czas cenowych promocji. Pokój jednoosobowy zamiast 239 złotych będzie kosztował tylko 190, dwuosobowy – 249 zamiast 269, a oryginalnie i stylowo zaprojektowany superior – 279 zamiast 299. Podklasztorze to hotel przyjazny dzieciom, dlatego maluchy w wieku do czterech lat w listopadzie mogą liczyć na nocleg ze śniadaniem gratis.

Położony tuż obok Zalew Sulejowski zapewnia miejsce do spacerów w malowniczej scenerii i możliwość podziwiania przyrody szykującej się do zimy. Hotel umożliwia też zorganizowanie spływu kajakowego. A co z chłodnymi wieczorami? Dzieci będą mogły spożytkować energię w sali zabaw Figloraj, starsi chętnie pograją w tenisa stołowego. Mogą też odpocząć w kąciku czytelniczym, gdzie już czekają na nich książki.

Niedziela za pół ceny

Listopad trwa 30 dni, ale wraz z jego końcem nie ustaje inna promocja. Hotel Podklasztorze aż do marca 2020 roku oferuje pobyt za pół ceny. Warunek: trzeba przyjechać w niedzielę. Dzięki temu w dniu wolnym od pracy można wypocząć w miejscu, które zostało wyróżnione tytułem jednego z najbardziej niesamowitych hoteli w Polsce. Hotel Podklasztorze, jako pierwszy taki obiekt w kraju, został także uznany pomnikiem historii. Niedzielny wypad do hotelu w Sulejowie to nie tylko szansa na przekonanie się o tych walorach na własnej skórze, ale też atrakcja dla dzieci. Dla najmłodszych gości hotel przygotował specjalny pakiet powitalny.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Bezpieczne wakacje z atrakcjami dla dzieci

bezkosztowa anulacja do 7 dni przed przyjazdem

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Bezpieczne Wakacje: 5 NOCLEGÓW W CENIE 4!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast