fbpx

Drogi Gościu!

Nowy Rok – wielkie zmiany!
W naszym Hotelu trwają prace remontowe nad modernizacją strefy basenowej oraz SPA, w związku z tym hotel będzie nieczynny do 23.05.2019. Już niebawem nasi Goście będą mogli cieszyć się doskonałym relaksem i wypoczynkiem, które zapewnią: nowoczesny kompleks basenowy, z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową oraz sześcioma gabinetami Spa.
Zapewniamy, że indywidualny charakter naszego obiektu stanie się jeszcze bardziej wyrazisty i dostrzegalny. Zmiany w Hotelu Podklasztorze z pewnością przypadną do gustu wszystkim naszym Gościom.
Otwieramy Hotel już w maju. Nowa strefa basenowa oraz SPA & WELLNESS dostępna będzie dla Gości w III kwartale 2019 r.

zamknij

Tradycje Sulejowa: Biesiada Średniowieczna

Sulejów swoją historią sięga średniowiecza. Ta pierwotna osada nadpiliczna kształtowała się w X wieku, jednak pierwsze wzmianki o niej, pochodzą dopiero z XII wieku. Bogata historia miejscowości sprawiła, że do dzisiaj pielęgnuje się pochodzące z tamtych czasów tradycje. Jedną, która wyklarowała się na przestrzeni lat, jest Biesiada Średniowieczna, którą w hotelu Best Western Plus Hotel Podklasztorze celebruje się do dzisiaj.

Hotel Podklasztorze zaprasza na biesiadę!

Podczas Biesiady Średniowiecznej panuje wyjątkowa atmosfera. Starannie zaplanowany program sprawia, że będąc uczestnikiem wspólnych gier i zabaw poznajemy historię i tradycje Cystersów z Polski i Sulejowa. Przeciąganie liny, wyścigi w workach czy rzut podkową, to tylko część atrakcji nawiązujących do plebejskich i rycerskich tradycji.

Średniowieczne dzieje przedstawiane są nie tylko przez przebranych mnichów, ale także rycerzy zakonnych, szlachtę i wielu innych znamienitych gości, charakterystycznych dla okresu średniowiecza.

Podczas uczty poczujemy, czym jest cysterska gościnność, próbując lokalnych produktów i napitków.

Dla dzieci i dla dorosłych

Best Western Plus Hotel Podklasztorze to hotel przyjazny dzieciom, dlatego charakter takiej uczty może zostać dostosowany do wieku uczestniczących w niej dzieci. Będą to zapewne niezapomniane chwile dla każdego malucha, stanowiące połączenie zabawy z edukacją.

Zainspirowani historią

Best Western Plus Hotel Podklasztorze w swej działalności ma bardzo silnie zakorzenioną historię. Jest to związane z otoczeniem, bowiem jest częścią XII – wiecznego Opactwa Cystersów. W tym zabytkowym hotelu również we wnętrzach poczujemy ducha historii. Wszystko za sprawą wystroju, który nawiązuje do średniowiecznego stylu. W pomieszczeniach znajduje się dużo surowego drewna, cegły, a także elementów kojarzących się z pradawnymi latami. Mowa tutaj np. o stolikach wykonanych z drewnianych beczek na wino. To, czego nie spotkamy nigdzie indziej, to również nazwy pokoi gościnnych – Cela Konwersa, Cela Opara, czy Cela Bartnika, to określenia wyciągnięte wprost z cysterskiego słownika.

Również w hotelowym SPA stosowne są metody pielęgnacji, zaczerpnięte z pradawnych czasów. W zabiegach, wykorzystywane jest kozie mleko, znane już od starożytności, płatki róż, a także nawilżający miód.

Best Western Plus Hotel Podklasztorze to idealne miejsca na weekendowy pobyt w SPA dla dwojga. Zachwyca wyjątkowym klimatem, ale także jakością usług. To hotel ze SPA blisko Warszawy, w województwie Łódzkim – świetnie połączony komunikacyjnie.

 

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Wakacje nad Zalewem Sulejowskim w Best Western Plus Hotel Podklasztorze

Magiczne wakacje 2019 w Best Western Hotel Trybunalski

Zobacz więcej

Dla nowożeńców

Podróż poślubna to idealna okazja by pozwolić sobie na coś wyjątkowego. Nie szukaj daleko, szczęście jest tak blisko.

Zobacz więcej

Weekend z Przyjaciółką

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze zaprasza na weekend z przyjaciółką

Zobacz więcej

HONEY SPA

Spa & Wellness w Best Western Plus Hotel Podklasztorze w niepowtarzalnym klimacie kompleksu cysterskich budowli serdecznie zaprasza na Miodowe spa dla dwojga

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast

FreshMail.pl