Wakacje 2020 w Polsce. Bezpieczne miejsca.

Wakacje to czas, kiedy możemy się zrelaksować i spędzić wspólne chwile z najbliższymi.  W 2020 r. czas wakacji to przede wszystkim moment, kiedy można zapomnieć chociaż na chwilę o okresie  kwarantanny i stresie związanym z  epidemią.

Pomysł na wakacje z niskim budżetem.

Czas kwarantanny to niewątpliwie trudny moment dla większości społeczeństwa. Dlatego nie dziwi nikogo fakt, iż każdy z nas szybciej lub wolniej odlicza czas do rozpoczęcia upragnionego urlopu. Nie zawsze jednak stan konta, zwłaszcza w obecnej sytuacji pandemicznej w Polsce, pozwala na zaplanowanie wakacji marzeń.  Najtrafniejszym pomysłem byłoby wybrać się pod namiot, do miejsca z dala od dużych miast i zatłoczonych bulwarów. W myśl akcji „ocal polską turystykę” najlepiej, aby te miejsca były w naszym kraju. Zamiast opcji all inclusive można wybrać lokalne bary czy przyuliczne budki. 

Hotel z dala od miasta, blisko natury.

Można także zastanowić się nad opcją poszukania hotelu z okazyjną ofertą. Część obiektów przygotowuje oferty wakacji first minute z bardzo dobrą ceną. Należy jednak pamiętać, aby wybierać hotel na uboczu miast, z dala od tłumu, ale jednocześnie przestrzegający zasad bezpieczeństwa w obecnej sytuacji pandemicznej. 

Rodzinne wakacje z pewnością powinny należeć do tych aktywnych, dlatego warto zastanowić się nad wyborem hotelu z basenem i rozbudowaną strefą Wellness, w której każdy z członków rodziny znajdzie coś dla siebie. Strefa Spa pozwoli na chwilę relaksu dla zapracowanych rodziców. Dla najmłodszych – kolorowa sala zabaw, sala gier oraz plac zabaw na hotelowym dziedzińcu. Dla aktywnych – wycieczki rowerowe, spacery czy spływy kajakowe.  Obiektem proponującym właśnie takie atrakcje dla dzieci i całej rodziny jest Hotel Podklasztorze w Sulejowie, położony zalewie 1.5 h drogi od Warszawy. 

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017