fbpx

Wakacje 2020 w Polsce. Bezpieczne miejsca.

Wakacje to czas, kiedy możemy się zrelaksować i spędzić wspólne chwile z najbliższymi.  W 2020 r. czas wakacji to przede wszystkim moment, kiedy można zapomnieć chociaż na chwilę o okresie  kwarantanny i stresie związanym z  epidemią.

Pomysł na wakacje z niskim budżetem.

Czas kwarantanny to niewątpliwie trudny moment dla większości społeczeństwa. Dlatego nie dziwi nikogo fakt, iż każdy z nas szybciej lub wolniej odlicza czas do rozpoczęcia upragnionego urlopu. Nie zawsze jednak stan konta, zwłaszcza w obecnej sytuacji pandemicznej w Polsce, pozwala na zaplanowanie wakacji marzeń.  Najtrafniejszym pomysłem byłoby wybrać się pod namiot, do miejsca z dala od dużych miast i zatłoczonych bulwarów. W myśl akcji „ocal polską turystykę” najlepiej, aby te miejsca były w naszym kraju. Zamiast opcji all inclusive można wybrać lokalne bary czy przyuliczne budki. 

Hotel z dala od miasta, blisko natury.

Można także zastanowić się nad opcją poszukania hotelu z okazyjną ofertą. Część obiektów przygotowuje oferty wakacji first minute z bardzo dobrą ceną. Należy jednak pamiętać, aby wybierać hotel na uboczu miast, z dala od tłumu, ale jednocześnie przestrzegający zasad bezpieczeństwa w obecnej sytuacji pandemicznej. 

Rodzinne wakacje z pewnością powinny należeć do tych aktywnych, dlatego warto zastanowić się nad wyborem hotelu z basenem i rozbudowaną strefą Wellness, w której każdy z członków rodziny znajdzie coś dla siebie. Strefa Spa pozwoli na chwilę relaksu dla zapracowanych rodziców. Dla najmłodszych – kolorowa sala zabaw, sala gier oraz plac zabaw na hotelowym dziedzińcu. Dla aktywnych – wycieczki rowerowe, spacery czy spływy kajakowe.  Obiektem proponującym właśnie takie atrakcje dla dzieci i całej rodziny jest Hotel Podklasztorze w Sulejowie, położony zalewie 1.5 h drogi od Warszawy. 

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Boże Narodzenie z atrakcjami dla całej rodziny

Rodzinna atmosfera, zapach pierników

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Jesienny pobyt: 4 NOCLEGI W CENIE 3!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast