Wakacje z dala od wielkiego miasta… (po koronawirusie)

Czas kwarantanny niewątpliwie miał ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Szczególny wydźwięk z pewnością mogły zauważyć osoby mieszkające w blokach… To trudny moment, który mógł wpłynąć nie tylko na kondycję psychiczną, ale i na wydajność w codziennym życiu.

Kwarantanna a nasze samopoczucie

Czas kwarantanny niewątpliwie miał ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Szczególny wydźwięk z pewnością mogły zauważyć osoby mieszkające w blokach… To trudny moment, który mógł wpłynąć nie tylko na kondycję psychiczną, ale i na wydajność w codziennym życiu. Rodziny często są zmuszone przeorganizować całkowicie swój dotychczasowy plan dnia i pogodzić pracę w domu z wychowywaniem dzieci, a także zajęciami szkolnymi odbywającymi się online. Powszechny strach  i niepewność jutra, to uczucia, które towarzyszą nam obecnie na co dzień.

Co zrobić jak już skończy się kwarantanna?

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na ten dzień, kiedy będziemy mogli wyjść z domu i zacząć normalnie żyć. Chcemy cieszyć się codziennością, której być może wcześniej nie dostrzegaliśmy: wiosennymi promieniami słońca, spacerami w lesie czy możliwością uprawiania ulubionego sportu na świeżym powietrzu.

Psycholodzy radzą, aby po kwarantannie wybrać się na krótkie wakacje odstresowujące. Niektórzy mogą zaprzeczyć i stwierdzić, że przecież okres kwarantanny to czas wakacji i odpoczynku. Owszem – ale nie dla wszystkich, a zwłaszcza  nie dla osób, które codziennie zmagają się z problemami utrzymania swojej firmy, zwolnieniami w pracy czy stresem związanym z możliwością zachorowania na koronawirusa.

Najlepiej wybrać się w miejsce z dala od zgiełku dużych miast. Można spróbować rodzinnej wyprawy pod namiot czy samotnego podróżowania po górach. Obcowanie z przyrodą, wyciszenie i odseparowanie się od telewizji i Internetu: tego z pewnością potrzebuje dziś każdy z nas. Dla bardziej wygodnych i wymagających, polecane są hotele usytuowane w małych miasteczkach, z dala od wielkiego miasta. Warto pomyśleć o krótkich wakacjach z dala od wielkiego miasta w hotelu dla rodzin z dziećmi zaledwie 1,5 godziny jazdy od Warszawy… Cisza, spokój, szum rzeki, poranny śpiew ptaków. Wybór jest ogromny. Być może dobrą opcją może być weekend w historycznym hotelu z duszą, a także udogodnieniami dla dzieci, Strefą SPA i basenem.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017