fbpx

Wakacje z dala od wielkiego miasta… (po koronawirusie)

Czas kwarantanny niewątpliwie miał ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Szczególny wydźwięk z pewnością mogły zauważyć osoby mieszkające w blokach… To trudny moment, który mógł wpłynąć nie tylko na kondycję psychiczną, ale i na wydajność w codziennym życiu.

Kwarantanna a nasze samopoczucie

Czas kwarantanny niewątpliwie miał ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Szczególny wydźwięk z pewnością mogły zauważyć osoby mieszkające w blokach… To trudny moment, który mógł wpłynąć nie tylko na kondycję psychiczną, ale i na wydajność w codziennym życiu. Rodziny często są zmuszone przeorganizować całkowicie swój dotychczasowy plan dnia i pogodzić pracę w domu z wychowywaniem dzieci, a także zajęciami szkolnymi odbywającymi się online. Powszechny strach  i niepewność jutra, to uczucia, które towarzyszą nam obecnie na co dzień.

Co zrobić jak już skończy się kwarantanna?

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na ten dzień, kiedy będziemy mogli wyjść z domu i zacząć normalnie żyć. Chcemy cieszyć się codziennością, której być może wcześniej nie dostrzegaliśmy: wiosennymi promieniami słońca, spacerami w lesie czy możliwością uprawiania ulubionego sportu na świeżym powietrzu.

Psycholodzy radzą, aby po kwarantannie wybrać się na krótkie wakacje odstresowujące. Niektórzy mogą zaprzeczyć i stwierdzić, że przecież okres kwarantanny to czas wakacji i odpoczynku. Owszem – ale nie dla wszystkich, a zwłaszcza  nie dla osób, które codziennie zmagają się z problemami utrzymania swojej firmy, zwolnieniami w pracy czy stresem związanym z możliwością zachorowania na koronawirusa.

Najlepiej wybrać się w miejsce z dala od zgiełku dużych miast. Można spróbować rodzinnej wyprawy pod namiot czy samotnego podróżowania po górach. Obcowanie z przyrodą, wyciszenie i odseparowanie się od telewizji i Internetu: tego z pewnością potrzebuje dziś każdy z nas. Dla bardziej wygodnych i wymagających, polecane są hotele usytuowane w małych miasteczkach, z dala od wielkiego miasta. Warto pomyśleć o krótkich wakacjach z dala od wielkiego miasta w hotelu dla rodzin z dziećmi zaledwie 1,5 godziny jazdy od Warszawy… Cisza, spokój, szum rzeki, poranny śpiew ptaków. Wybór jest ogromny. Być może dobrą opcją może być weekend w historycznym hotelu z duszą, a także udogodnieniami dla dzieci, Strefą SPA i basenem.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Bezpieczne wakacje z atrakcjami dla dzieci

bezkosztowa anulacja do 7 dni przed przyjazdem

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Bezpieczne Wakacje: 5 NOCLEGÓW W CENIE 4!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast