Weekend dla nowożeńców nad zalewem Sulejowskim – spędź go razem z nami!

Niektóre pary, zaraz po ślubie, wyjeżdżają na długie wakacje w gorące kraje. Inne natomiast, postanawiają taką podróż odłożyć w czasie, często ze względu na ograniczone finanse czy brak urlopu. Jednak w podróży poślubnej jest coś tak wyjątkowego, i nie przypominającego zwykłych wakacji, że warto wybrać się w nią zaraz po ślubie. Jeśli do dyspozycji mamy jedynie weekend, najlepszym rozwiązaniem będzie weekendowy pobyt w spa dla dwojga. Szczególnie w malowniczym miejscu i towarzystwie przyrody.

Dlaczego warto wyjechać w podróż poślubną (nawet krótką)?

Na wakacje możemy wybrać się zawsze, o każdej porze roku i w każdej sytuacji. Podróż poślubna natomiast, jest możliwa tylko ten jeden raz w życiu. Warto celebrować wyjątkową chwilę jaką jest ślub i przedłużyć świętowanie jeszcze o kilka dni, albo chociaż o wspomniany już weekend. Jeśli naszą wymówką jest ograniczony budżet, powinniśmy zastanowić się, czy podróż poślubna koniecznie musi być wyjazdem na Malediwy czy Hawaje. Może jednak wystarczy nam romantyczne miejsce na weekend, jakim mogą być polskie góry czy jezioro.

Weekend dla nowożeńców w średniowiecznym hotelu nad zalewem

Kiedy już zdecydujemy się na weekendową podróż poślubną, warto zastanowić się nad konkretną destynacją, czyli np. hotel SPA łódzkie. W naszym pakiecie dla Nowożeńców znajdują się atrakcje zarówno dla Niej, jak i dla Niego, a także nocleg w Królewskim Apartamencie. Pobyt możemy rozpocząć od romantycznej obiadokolacji z lampką wina, w restauracji Miód i Wino, a następnie udać się na relaks w gabinetach spa, z filiżanką kawy lub aromatycznej zielonej herbaty. Zmysłowa kąpiel perełkowa, a następnie masaż dla Niego i zabieg na twarz, szyję oraz dekolt dla Niej, będą idealnym zwieńczeniem wieczoru. W pakiecie znajduje się także pyszne śniadanie oraz możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji, jakimi są basen oraz sauna fińska, a także bilard i tenis stołowy.

Następnego dnia, korzystając z obecności malowniczej przyrody, możemy wypożyczyć rowery i udać się na wspólną podróż po okolicy. Bardzo romantyczny będzie także rejs żaglówką po Zalewie Sulejowskim lub spływ kajakowy. Jeśli jesteśmy parą, która lubi adrenalinę, możemy skorzystać z atrakcji, jaką jest lot paralotnią lub skoki ze spadochronem. Wspólne przygody jak nic innego potrafią łączyć ludzi i jeszcze mocniej zaciskać więzy. Ciekawą opcją na spędzenie popołudnia jest także fakultatywna wycieczka do Skansenu Rzeki Pilicy i Grot Nagórzyckich, dzięki której poznamy historię okolicy.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017