Wigilia w hotelu, czyli pomysł na niezwykłą wieczerzę wigilijną

Wigilia kojarzy się przede wszystkim z czasem spędzanym w gronie najbliższych. To jedno z najbardziej rodzinnych świąt w całym kalendarzu. Jego nieodłączne elementy to strojenie choinki, rozpakowywanie prezentów i wspólne śpiewanie kolęd. Druga strona medalu to godziny spędzone w sklepowych kolejkach po świąteczne produkty, długie przygotowywanie potraw i góra naczyń do umycia. Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest więc wigilia w hotelu w tradycyjnym stylu albo nawet wigilia w hotelu z basenem. Jeśli Boże Narodzenie ma być dla Ciebie czasem prawdziwego wypoczynku, wybierz wyjątkową ofertę świąteczną Hotelu Podklasztorze.

Zalety wigilii w hotelu

Wigilia to magiczny zimowy wieczór. Gdy zabłyśnie pierwsza gwiazdka, wszyscy z uśmiechem zasiadają przy stole. Tyle że wcześniej osoby przygotowujące potrawy muszą się spieszyć, by zdążyć z ich przyrządzeniem na czas. Pośpiech i nerwy często przenoszą się więc na domowe spotkania wigilijne. Hotel jako miejsce bożonarodzeniowej wieczerzy pozwala zapomnieć o uciążliwych przygotowaniach. To idealny wybór dla tych, którzy chcą w wigilię i pozostałe świąteczne dni w pełni skupić się na tym, co w tym czasie najważniejsze, czyli na rodzinie. Wigilia w hotelu spa czy ośrodku z innymi atrakcjami pozwoli na dodatkowy relaks w gronie najbliższych.

Świętowanie poza domem oznacza też, że nie musimy zaprzątać sobie głowy pytaniami, czy w naszym mieszkaniu wystarczy miejsca na nocleg dla wszystkich przybyłych z daleka gości. W hotelu wszyscy na pewno się zmieszczą. Cena? Polskie rodziny wydają na świąteczne przygotowania duże sumy, które z roku na rok coraz bardziej obciążają domowy budżet Pobyt w hotelu również pod tym względem może więc konkurować z tradycyjną wigilią we własnych czterech ścianach.

Wigilia w Hotelu Podklasztorze

Wyjątkowy i niepowtarzalny klimat świąt gwarantuje wigilijny pobyt w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie. Zabudowania należące do wzniesionego w XII wieku opactwa cystersów to wymarzone miejsce, by odciąć się od codziennego zgiełku i natłoku obowiązków. Noclegi w stylowych pokojach pozwolą się wyciszyć i prawdziwie odpocząć. Specjalny pakiet Boże Narodzenie, obejmujący okres od 23 do 26 grudnia, pozwoli na skorzystanie z promocyjnych cen i atrakcji. Hotelowy kuchmistrz przygotuje tradycyjne wigilijne potrawy, w których będzie można się rozsmakować w trakcie uroczystej kolacji. Nie zabraknie znanego z wszystkich domów wspólnego kolędowania, a nawet wizyty świętego Mikołaja. Świąteczną atmosferę podkreślą jeszcze rodzinne warsztaty artystyczne oraz wspólne przygotowywanie świątecznych ozdób, które potem wylądują na hotelowej choince.

Wigilie firmowe w hotelu

Wielu menedżerów i właścicieli przedsiębiorstw zastanawia się, gdzie powinna zostać zorganizowana wigilia. Firmowe spotkania pracowników przed świętami to ważny element integracji zespołu, dzięki którym ludzie przestają kojarzyć kolegów z pracy jedynie z wykonywanymi przez nich zadaniami. Hotel Podklasztorze świetnie sprawdzi się jako miejsce firmowych spotkań wigilijnych – urokliwe wnętrza w malowniczej okolicy to idealna sceneria na spotkanie w luźniejszej atmosferze i odskocznia od codzienności.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017