fbpx

Wigilia w hotelu, czyli pomysł na niezwykłą wieczerzę wigilijną

Wigilia kojarzy się przede wszystkim z czasem spędzanym w gronie najbliższych. To jedno z najbardziej rodzinnych świąt w całym kalendarzu. Jego nieodłączne elementy to strojenie choinki, rozpakowywanie prezentów i wspólne śpiewanie kolęd. Druga strona medalu to godziny spędzone w sklepowych kolejkach po świąteczne produkty, długie przygotowywanie potraw i góra naczyń do umycia. Coraz popularniejszym rozwiązaniem jest więc wigilia w hotelu w tradycyjnym stylu albo nawet wigilia w hotelu z basenem. Jeśli Boże Narodzenie ma być dla Ciebie czasem prawdziwego wypoczynku, wybierz wyjątkową ofertę świąteczną Hotelu Podklasztorze.

Zalety wigilii w hotelu

Wigilia to magiczny zimowy wieczór. Gdy zabłyśnie pierwsza gwiazdka, wszyscy z uśmiechem zasiadają przy stole. Tyle że wcześniej osoby przygotowujące potrawy muszą się spieszyć, by zdążyć z ich przyrządzeniem na czas. Pośpiech i nerwy często przenoszą się więc na domowe spotkania wigilijne. Hotel jako miejsce bożonarodzeniowej wieczerzy pozwala zapomnieć o uciążliwych przygotowaniach. To idealny wybór dla tych, którzy chcą w wigilię i pozostałe świąteczne dni w pełni skupić się na tym, co w tym czasie najważniejsze, czyli na rodzinie. Wigilia w hotelu spa czy ośrodku z innymi atrakcjami pozwoli na dodatkowy relaks w gronie najbliższych.

Świętowanie poza domem oznacza też, że nie musimy zaprzątać sobie głowy pytaniami, czy w naszym mieszkaniu wystarczy miejsca na nocleg dla wszystkich przybyłych z daleka gości. W hotelu wszyscy na pewno się zmieszczą. Cena? Polskie rodziny wydają na świąteczne przygotowania duże sumy, które z roku na rok coraz bardziej obciążają domowy budżet Pobyt w hotelu również pod tym względem może więc konkurować z tradycyjną wigilią we własnych czterech ścianach.

Wigilia w Hotelu Podklasztorze

Wyjątkowy i niepowtarzalny klimat świąt gwarantuje wigilijny pobyt w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie. Zabudowania należące do wzniesionego w XII wieku opactwa cystersów to wymarzone miejsce, by odciąć się od codziennego zgiełku i natłoku obowiązków. Noclegi w stylowych pokojach pozwolą się wyciszyć i prawdziwie odpocząć. Specjalny pakiet Boże Narodzenie, obejmujący okres od 23 do 26 grudnia, pozwoli na skorzystanie z promocyjnych cen i atrakcji. Hotelowy kuchmistrz przygotuje tradycyjne wigilijne potrawy, w których będzie można się rozsmakować w trakcie uroczystej kolacji. Nie zabraknie znanego z wszystkich domów wspólnego kolędowania, a nawet wizyty świętego Mikołaja. Świąteczną atmosferę podkreślą jeszcze rodzinne warsztaty artystyczne oraz wspólne przygotowywanie świątecznych ozdób, które potem wylądują na hotelowej choince.

Wigilie firmowe w hotelu

Wielu menedżerów i właścicieli przedsiębiorstw zastanawia się, gdzie powinna zostać zorganizowana wigilia. Firmowe spotkania pracowników przed świętami to ważny element integracji zespołu, dzięki którym ludzie przestają kojarzyć kolegów z pracy jedynie z wykonywanymi przez nich zadaniami. Hotel Podklasztorze świetnie sprawdzi się jako miejsce firmowych spotkań wigilijnych – urokliwe wnętrza w malowniczej okolicy to idealna sceneria na spotkanie w luźniejszej atmosferze i odskocznia od codzienności.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Bezpieczne wakacje z atrakcjami dla dzieci

bezkosztowa anulacja do 7 dni przed przyjazdem

Zobacz więcej

Weekend SPA dla Przyjaciółek

Beztroski relaks dla Ciebie, przyjaciółki, mamy, siostry...

Zobacz więcej

Weekend dla Dwojga! Zakochaj się na nowo

Hotel Podklasztorze to idealne miejsce na celebrowanie Waszej Miłości!

Zobacz więcej

HIT Bezpieczne Wakacje: 5 NOCLEGÓW W CENIE 4!

Spędź wyjątkowy pobyt w hotelu zlokalizowanym na uboczu

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

fundusze europejskie
Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Zobacz Best Western Plus Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast