fbpx

Szanowni Państwo,

Zapraszamy już do naszego obiektu. Informujemy jednak, że w części zachodniej naszego hotelu nadal trwają prace remontowe nad modernizacją strefy basenowej oraz SPA. Staramy się aby nie były one uciążliwe.

Już niebawem nasi Goście będą mogli cieszyć się doskonałym relaksem i wypoczynkiem, które zapewnią: nowoczesny kompleks basenowy, z wydzieloną strefą dla dzieci, jacuzzi, basenem floatingowym, tężnią solankową oraz sześcioma gabinetami Spa. Zapewniamy, że indywidualny charakter naszego obiektu stanie się jeszcze bardziej wyrazisty i dostrzegalny. Zmiany w Hotelu Podklasztorze z pewnością przypadną do gustu wszystkim naszym Gościom. Nowa strefa basenowa oraz SPA & WELLNESS dostępna będzie dla Gości w III kwartale 2019 r.

zamknij

Wyjazd integracyjny – jak zaplanować

Wyjazdy integracyjne są idealną okazją do wzajemnego poznania się oraz zacieśnienia więzów między pracownikami, a także szefem. Dzięki nim zatrudnione osoby mogą odpocząć od sztywnych, korporacyjnych zasad i stresu oraz goniących terminów. Jest to niesamowicie istotne, ponieważ skutecznie pomaga zwiększyć motywację i kreatywność w pracy. Jak zaplanować wyjazd integracyjny i na jakie kwestie zwrócić szczególną uwagę?

1. Ustalenie celu wyjazdu

Aby inwestycja finansowa, jaką przecież jest każde tego typu wydarzenie, nie okazała się być chybiona, a także żeby nie był to zmarnowany czas naszych pracowników, warto już na początku ustalić cel takiego wyjazdu. Celem może być poprawa komunikacji i relacji między zatrudnionymi osobami, nagroda za osiągnięcie konkretnych wyników w danym okresie czasu, a także pobudzenie energii do działania i motywacji do pracy.

2. Wybór charakteru wydarzenia

Jeśli ustalimy jaki ma być cel spotkania integracyjnego możemy przejść do decyzji dotyczącej charakteru całego wydarzenia. Możemy wyjazd połączyć ze szkoleniem w danym temacie, zorganizować rodzinny piknik lub, jeśli wyjazd ma być nagrodą dla pracowników, wybrać hotel dla firm ze strefą SPA (najłatwiej wyszukać wpisując w wyszukiwarkę np. hotel SPA Polska centralna). Świetnym pomysłem jest także połączenie integracji ze zwiedzaniem danego miasta lub sportową aktywnością na łonie natury.

3. Zaplanowanie kosztów i atrakcji

Pierwszym krokiem powinno być wykonanie analizy budżetu oraz zaplanowanie ile pieniędzy firma jest w stanie zainwestować w tego typu wydarzenie. Wszystko zależy od destynacji wyjazdu, jego charakteru oraz różnorodności atrakcji. Ważne jest także zapewnienie ubezpieczenia dla pracowników, szczególnie jeśli mamy w planach aktywność fizyczną, np. uprawianie sportów lub spacer po górach.

4. Wybór hotelu

Wyjazd integracyjny nie musi od razu oznaczać wycieczki do innego miasta czy kraju. Może odbywać się nawet w tej samej miejscowości, w której mieści się siedziba firmy. Ważny jest sam fakt spotkania się poza murami, w których pracownicy spędzają przynajmniej osiem godzin każdego dnia. Ważny jest natomiast wybór odpowiedniego hotelu. Warto zwrócić uwagę czy miejsce to posiada w ofercie salę konferencyjną, a także dodatkowe atrakcje, jak np. kort tenisowy, strefa SPA, basen czy możliwość wypożyczenia rowerów. Aby znaleźć interesujący nas hotel wystarczy wyszukać w przeglądarce internetowej np. hotel z basenem okolice Warszawy czy hotel SPA Zalew Sulejowski.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Wakacje ze spływem kajakowym

Postaw na wodne atrakcje! Już teraz spędź wakacje w wyjątkowym hotelu, a spływ kajakowy otrzymasz gratis!

Zobacz więcej

HIT: 5 nocleg GRATIS!

Wyjątkowe wakacje z wyjątkowym pakietem nad Zalewem Sulejowskim

Zobacz więcej

Spędź Wakacje 2019 nad Zalewem Sulejowskim w wyjątkowym Hotelu Podklasztorze

Magiczne wakacje 2019 w Best Western Hotel Podklasztorze

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017
Zmień rozmiar tekstów
Kontrast

FreshMail.pl