Wyjazd integracyjny – jak zaplanować

Wyjazdy integracyjne są idealną okazją do wzajemnego poznania się oraz zacieśnienia więzów między pracownikami, a także szefem. Dzięki nim zatrudnione osoby mogą odpocząć od sztywnych, korporacyjnych zasad i stresu oraz goniących terminów. Jest to niesamowicie istotne, ponieważ skutecznie pomaga zwiększyć motywację i kreatywność w pracy. Jak zaplanować wyjazd integracyjny i na jakie kwestie zwrócić szczególną uwagę?

1. Ustalenie celu wyjazdu

Aby inwestycja finansowa, jaką przecież jest każde tego typu wydarzenie, nie okazała się być chybiona, a także żeby nie był to zmarnowany czas naszych pracowników, warto już na początku ustalić cel takiego wyjazdu. Celem może być poprawa komunikacji i relacji między zatrudnionymi osobami, nagroda za osiągnięcie konkretnych wyników w danym okresie czasu, a także pobudzenie energii do działania i motywacji do pracy.

2. Wybór charakteru wydarzenia

Jeśli ustalimy jaki ma być cel spotkania integracyjnego możemy przejść do decyzji dotyczącej charakteru całego wydarzenia. Możemy wyjazd połączyć ze szkoleniem w danym temacie, zorganizować rodzinny piknik lub, jeśli wyjazd ma być nagrodą dla pracowników, wybrać hotel dla firm ze strefą SPA (najłatwiej wyszukać wpisując w wyszukiwarkę np. hotel SPA Polska centralna). Świetnym pomysłem jest także połączenie integracji ze zwiedzaniem danego miasta lub sportową aktywnością na łonie natury.

3. Zaplanowanie kosztów i atrakcji

Pierwszym krokiem powinno być wykonanie analizy budżetu oraz zaplanowanie ile pieniędzy firma jest w stanie zainwestować w tego typu wydarzenie. Wszystko zależy od destynacji wyjazdu, jego charakteru oraz różnorodności atrakcji. Ważne jest także zapewnienie ubezpieczenia dla pracowników, szczególnie jeśli mamy w planach aktywność fizyczną, np. uprawianie sportów lub spacer po górach.

4. Wybór hotelu

Wyjazd integracyjny nie musi od razu oznaczać wycieczki do innego miasta czy kraju. Może odbywać się nawet w tej samej miejscowości, w której mieści się siedziba firmy. Ważny jest sam fakt spotkania się poza murami, w których pracownicy spędzają przynajmniej osiem godzin każdego dnia. Ważny jest natomiast wybór odpowiedniego hotelu. Warto zwrócić uwagę czy miejsce to posiada w ofercie salę konferencyjną, a także dodatkowe atrakcje, jak np. kort tenisowy, strefa SPA, basen czy możliwość wypożyczenia rowerów. Aby znaleźć interesujący nas hotel wystarczy wyszukać w przeglądarce internetowej np. hotel z basenem okolice Warszawy czy hotel SPA Zalew Sulejowski.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017