Zabiegi na twarz

Zabieg oczyszczający

Czas trwania: 50 min
Cena: 270 zł
Zabieg dla skóry tłustej i mieszanej o działaniu oczyszczającym i regulującym wydzielanie gruczołów łojowych. Zawarte w zabiegu wyciągi z alg mają działanie bakteriobójcze oraz łagodzące. Glinka reguluje wydzielanie sebum, a alantoina łagodzi stany zapalne na skórze.

Zabieg nawilżający

Czas trwania: 50 min
Cena: 270 zł
Intensywnie nawilżający zabieg dla każdego rodzaju cery. Odwodnienie skóry jest jedną z pierwotnych przyczyn powstawania drobnych zmarszczek. Specjalna receptura zabiegu, bogata w substancje silnie wiążące wodę przywraca właściwy poziom nawilżenia i wygładza skórę.

Zabieg łagodzący

Czas trwania: 50 min
Cena: 270 zł
Kojący zabieg dla cery wrażliwej, po intensywnych sesjach słonecznych oraz terapiach antybiotykami. Specjalna formuła wyciągów z alg oraz witaminy E wycisza skórę, a także chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Zabieg bogaty jest w morskie minerały i pierwiastki śladowe które wzmacniają naturalny film ochronny na skórze oraz zapobiegają jej odwodnieniu.

Zabieg odżywczy

Czas trwania: 50 min
Cena: 290 zł
Regenerujący zabieg dla cer zmęczonych, szarych i pozbawionych witalności. Zawarte w zabiegu koncentraty składników odżywczych intensywnie wzmacniają skórę, działają naprawczo i odbudowują naturalny film ochronny na skórze. Polecany dla osób które żyją w miastach i są narażone na stres.

Zabieg liftingujący

Czas trwania: 75 min
Cena: 380 zł
Intensywna pielęgnacja o działaniu ujędrniającym i regenerującym. Specjalna formuła wyciągów z alg brunatnych, hialuranianu sodu oraz witaminy E sprawia że skóra jest intensywnie remineralizowana i odświeżona. Owal twarzy znacznie się poprawia a cera jest wygładzona.

Zabieg przeciwzmarszczkowy

Czas trwania: 75 min
Cena: 370 zł
Opóźniający proces starzenia, intensywny zabieg o działaniu przeciwzmarszczkowym. Przywraca właściwy poziom nawilżenia, odżywia i chroni przed wolnymi rodnikami które odpowiadają za starzenie się skóry. Po zabiegu skóra jest odświeżona, wygładzona i pełna blasku.

Luksusowy zabieg pod oczy

Czas trwania: 50 min
Cena: 290 zł / do zabiegu na twarz 150 zł
Opóźniający proces starzenia, intensywny zabieg o działaniu przeciwzmarszczkowym. Przywraca właściwy poziom nawilżenia, odżywia i chroni przed wolnymi rodnikami, które odpowiadają za starzenie się skóry. Po zabiegu skóra jest odświeżona, wygładzona i pełna blasku.

Maska z alg

Cena do każdego zabiegu na twarz 90 zł
Okluzyjna maska na twarz na bazie zmikronizowanej algi. Przyspiesza wchłanianie masek oraz koncentratów aktywnych nakładanych na skórę. Łagodzi zaczerwienienia, rumień i wygładza drobne zmarszczki. Polecana do każdego zabiegu na twarz.
 • Rezerwacja zabiegów

  Zachęcamy do rezerwacji zabiegów z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu otrzymają Państwo najbardziej dogodne dla siebie terminy. Wykwalifikowany personel udzieli informacji dotyczących usług i poleci zabiegi dostosowane do Państwa potrzeb.

 • Wizyta w Monasterium SPA & Wellness

  Prosimy o przybycie do SPA 10 minut przed planowanym rozpoczęciem zabiegu. Jeśli pojawią się Państwo z opóźnieniem, zabieg może zostać skrócony bez możliwości obniżenia jego ceny. Dla zachowania najwyższej jakości i właściwego przebiegu wizyty w SPA prosimy, przed przystąpieniem do zabiegu, o zapoznanie się z Kartą Gościa. Jest ona uzupełniana tylko przy pierwszej wizycie i ma na celu zapoznanie się naszego personelu z aktualnym stanem Państwa zdrowia. Pozwoli to nam na prawidłowe dostosowanie zabiegu do Państwa potrzeb. Personel nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje zabiegów przeprowadzonych pomimo istniejących przeciwwskazań, które nie zostały ujawnione. Nie polecamy golić lub depilować skóry bezpośrednio przed zabiegami. Najlepiej wykonać takie zabiegi w dniu poprzedzającym wizytę w SPA. Nie zaleca się także korzystać z intensywnych kąpieli słonecznych w dniu zabiegu. Nasz personel poinformuje o wszystkich wskazaniach dotyczących pielęgnacji domowej po zakończeniu wizyty. Nasze SPA jest miejscem relaksu i odprężenia. Dlatego na terenie strefy SPA prosimy o zachowanie ciszy i nie używanie telefonów komórkowych. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wstępu osobom pod wpływem alkoholu oraz przerwania zabiegu w przypadku niestosownego zachowania Gości. Dzieci do lat 16 mogą korzystać ze Spa&Wellness po wyrażeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

 • Ubiór

  Proponujemy przybyć do strefy SPA w szlafroku i kapciach, które znajdują się w Państwa pokojach. Bieliznę jednorazową oraz ręczniki otrzymają Państwo od Naszego personelu. Paniom proponujemy przybyć bez makijażu. Sugerujemy pozostawić wszystkie wartościowe rzeczy, w tym biżuterię w pokoju Hotelowym. Spa nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione podczas zabiegów.

 • Rezygnacja z zabiegów

  Anulacji zabiegów mogą Państwo dokonać bezkosztowo na 8 godzin przed planowanym rozpoczęciem zabiegu. Jeśli poinformują Państwo o rezygnacji z zabiegu w późniejszym czasie zastrzegamy sobie prawo do obciążenia rachunku hotelowego 50% wartości zabiegu. Nie pojawienie się w umówionym terminie skutkuje naliczeniem 100% wartości zabiegu. Goście, nie korzystający z usług noclegowych w Hotelu POKLASZTORZE, którzy dokonują rezerwacji zabiegów w weekendy i święta, proszeni są o przedpłatę 50% wartości zabiegów. W przypadku nie zgłoszenia się w uzgodnionym terminie kwota nie podlega zwrotowi.

 • Pielęgnacja domowa

  Wykwalifikowany personel SPA zadba o przedłużenie efektów zabiegów podczas pielęgnacji domowej. Po zakończeniu wizyty otrzymają Państwo wskazówki dotyczące dalszej pielęgnacji. Skorzystanie z usług SPA jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. SPA zastrzega sobie prawo do zmiany oferty oraz godzin otwarcia.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017