Zaplanuj swój weekend w SPA, aby jak najlepiej go wykorzystać!

Pragniesz spędzić najpiękniejszy weekend w SPA? Zacznij zatem od znalezienia hotelu położonego w urokliwym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku i pośpiechu. Tylko tam wspaniale się zrelaksujesz, odprężysz i cudownie poprawisz swoje samopoczucie.

Zatrzymaj czas w hotelu z rodzinnym SPA

Zabiegi SPA mają cudowną moc. Dzięki nim zdobywasz wspaniałą siłę do życia, zyskujesz lepsze samopoczucie i wzmacniasz swoje zdrowie. Jeśli chcesz się o tym przekonać, wybierz się do miejsca, w którym możesz choć na chwilę zatrzymać czas. Zapraszamy Cię do malowniczej doliny rzeki Pilicy, gdzie znajdziesz wymarzony hotel SPA. Łódź oraz Warszawa to miasta położone najbliżej nowoczesnego kompleksu wypoczynkowego, który mieści się w średniowiecznych murach należących niegdyś do słynnego opactwa Cystersów.

Poczuj wspaniałą harmonię

W niezwykłym hotelu Podklasztorze z okna swojego pokoju będziesz delektować się widokiem najpiękniejszej przyrody, jaką można spotkać w malowniczej dolinie rzeki Pilicy. Średniowieczne mury hotelu uwiodą Cię swoją tajemniczością, a ich wnętrza wyszukaną elegancją. Oprócz tego czekają tu na Ciebie niezliczone atrakcje i wymarzony weekend SPA. To dzięki niemu poczujesz się naprawdę wspaniale. Zapomnisz o codziennych troskach i pośpiechu. Pielęgnacyjne zabiegi w SPA, mieszczącym się w tak uroczym miejscu, pozwolą Ci poczuć niepowtarzalną harmonię między otaczającą Cię przyrodą a Twoim pięknem, między wolnością a cudownym uczuciem relaksu.

Wykorzystaj swój bezcenny czas w 100%

Masaże, zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne sprawią, że poczujesz się naprawdę zrelaksowany i odprężony. Planując weekend w hotelowym SPA, masz szansę podarować sobie najcenniejszy czas i uwagę. Tylko tu wyciszysz i ukoisz swoje zmysły.

Weekendowe Miodowe SPA

Jeśli masz duszę romantyka, to z pewnością zachwyci Cię możliwość spędzenia weekendu w Miodowym SPA & Wellness. Swój relaks możesz rozpocząć od aromatycznej kąpieli z czarką miodu. Tuż po niej czeka na Ciebie doskonale odprężający ciało i umysł masaż ciepłym miodem lub peeling całego ciała. Wykorzystywany w zabiegach naturalny miód pochodzi z Pasieki Cystersów. Złota, przyjemna dla skóry konsystencja oczarowuje słodkim zapachem.

Miodowe SPA to jeden z wielu zabiegów, jaki możesz wybrać w SPA w hotelu Podklasztorze. Pamiętaj, że wszystkie masaże, maseczki, peelingi dadzą Ci szansę przeżyć niezapomniane chwile. Zabiorą Cię w zmysłową podróż, w której zachwycisz się wonią naturalnych olejków i świeżych ziół. W przerwach pomiędzy zabiegami, w gabinetach SPA, możesz skorzystać z odprężających kąpieli w nowoczesnym kompleksie basenowym. Znajdziesz w nim przestronne jacuzzi, basen floatingowy i tężnię solankową.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017