Hotel na romantyczny weekend blisko Warszawy?

Wiele osób planując romantyczny pobyt oczekuje, że będzie on wyjątkowy i niezapomniany. Zakochani chcieliby cieszyć się sobą i na długo zapamiętać chwile spędzone razem. Spacery w malowniczych miejscach, podczas których mogliby wypowiadać magiczne słowo: „kocham Cię”, romantyczne kolacje  czy relaks podczas zabiegów to tylko niektóre z atrakcji, z których Zakochani mogą skorzystać podczas pobytu w hotelu ze spa.

„Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje…”-Goethe 

Jak pokazać drugiej osobie, że ją się kocha? 

Istnieje tysiąc sposobów aby wyrazić to, że się kogoś kocha. Może to być działanie albo słowa, wspólne spędzanie czasu, uścisk, dotyk czy choćby martwienie się o drugą osobę. Człowiek, którego kochamy może zawsze liczyć na naszą pomoc, kiedy czuje się czymś przytłoczony. Kiedy się kogoś kocha, można mu opowiadać o niczym, albo przemilczeć wszystko.  

Romantyczny weekend we dwojga w hotelu ze Spa.

Przy nieco większym budżecie i specjalnej okazji można zaproponować Ukochanej osobie romantyczny weekend we dwoje w urokliwym miejscu, z dala od dużych miast. Wiele osób planując romantyczny pobyt oczekuje, że będzie on wyjątkowy i niezapomniany. Zakochani chcieliby cieszyć się sobą i na długo zapamiętać chwile spędzone razem. Spacery w malowniczych miejscach, podczas których mogliby wypowiadać magiczne słowo: „kocham Cię”, romantyczne kolacje  czy relaks podczas zabiegów to tylko niektóre z atrakcji, z których Zakochani mogą skorzystać podczas pobytu w hotelu ze spa.  Dla ceniących sobie aktywność polecamy również zastanowić się nad wyborem hotelu z basenem i saunami oraz rozwiniętą strefą Wellness. Warto połączyć odpoczynek z zadbaniem o smukłą sylwetkę.

Dla zminimalizowania kosztów, warto pomyśleć o tym  aby  wybrać obiekt w pobliżu miejsca zamieszkania. Dla mieszkańców Warszawy idealny będzie hotel w centrum Polski, w okolicy około 150 km od Warszawy. 

W dobie pandemii, nie można zapomnieć aby wybierać miejsca, które przestrzegają zasad bezpieczeństwa a także miejsca ulokowane z dala od zgiełku miast. Cisza, spokój, szum drzew i zieleń roztaczająca się w koło…Czego chcieć więcej?

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017