Wielkanoc bez obowiązków. Święta w hotelu

Męczą Cię świąteczne przygotowania? Spędź Wielkanoc w hotelu. To święto, które kojarzy się przede wszystkim z wiosną, życiem i przyrodą budzącą się po zimie, ale niektórym również z nadmiarem domowych obowiązków czy… myciem okien. By skupić się jedynie na zaletach związanych z przeżywaniem tych dni, najlepiej wybrać hotel na weekend. Z dzieckiem czy grupą znajomych – święta spędzone w takich okolicznościach mogą zostać miłym wspomnieniem na lata. A nawet stać się nową tradycją.

Wielkanoc w hotelu – dlaczego warto?

Charakter świąt wielkanocnych jest nieco inny niż ten, który towarzyszy Bożemu Narodzeniu. Z religijnego punktu widzenia to właśnie dzień obchodzony na pamiątkę Zmartwychwstania Chrystusa jest ważniejszy, ale nie da się ukryć, że Wielkanoc nie jest równie rodzinnym okresem, co świąteczne dni pod koniec grudnia. Wielu z nas nie wyobraża sobie spędzenia wigilii poza domem i świąt bez tradycyjnych domowych ciast, karpia pływającego w wannie czy lepienia pierogów. Klimat towarzyszący Wielkanocy jest nieco inny.

Dlatego to właśnie w tym okresie łatwiej sobie pozwolić na rozwiązanie, które część osób odrzuca w Boże Narodzenie, czyli wyjazd do hotelu. Tymczasem dzięki takiej decyzji można w pełni wykorzystać wolne dni i wypocząć, o co trudno w świątecznym rozgardiaszu. W końcu w domu zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Z dala od takich trosk możemy skupić się na kontakcie z rodziną czy znajomymi, a także najzwyczajniej w świecie nieco rozerwać. Wiele hoteli oferuje bowiem szeroki pakiet atrakcji, które można połączyć z wypoczynkiem w komfortowych warunkach.

Wielkanoc w Hotelu Podklasztorze

Jedną z najciekawszych propozycji na święta wielkanocne jest wizyta w Podklasztorzu w Sulejowie. To hotel SPA blisko Warszawy i Łodzi, położony w centralnej Polsce, więc łatwo do niego dojechać z każdego miejsca w kraju. Pobyt w Podklasztorzu gwarantuje niezapomniane wrażenia, o które trudno w jakimkolwiek innym hotelu w kraju. Jego pokoje mieszczą się bowiem w murach XII-wiecznego opactwa cystersów – to szansa, by stanąć z historią twarzą w twarz. A przy okazji zobaczyć, jak tradycja łączy się z nowoczesnością.

Tę drugą zapewnia nie tylko wyposażenie, które goście zastaną w hotelowych pokojach, ale też nowoczesna strefa CistercianSPA. To oferta zabiegów pielęgnacyjnych, które sprawią, że świąteczny weekend w SPA na długo pozostanie w pamięci. Na gości czekają tam nie tylko masaże czy zabiegi upiększające twarz i ciało, ale również oryginalne rytuały pielęgnacyjne. Każdy na własnej skórze może się przekonać, jak świetnie wpłyną na nią tajemnicze “Piaski nad Pilicą” czy “Miodowa symfonia”.

Wielkanoc to dobry czas na wyjazd do hotelu Podklasztorze z jeszcze jednego powodu. Jest on bowiem świetną bazą wypadową do obserwowania wiosennej przyrody, która w okresie wielkanocnym nabiera barw i kształtów. Hotel jest położony nad Zalewem Sulejowskim, gdzie można spotkać mnóstwo ptaków i z bliska oglądać żywą, soczystą zieleń. Przez okolicę prowadzi sporo szlaków turystycznych i rowerowych. Taki odpoczynek na łonie natury w połączeniu z zabiegami SPA to gwarancja pełnego relaksu.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu


PFR - Polska Tarcza Antykryzysowa informacja
Zobacz Hotel Podklasztorze w serwisie mojekonferencje.pl
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017